Zahradní pily na dřevo ACTIVE
PodkategorieACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 40T Kreator KRT020403
-9%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový řetěz SC52Dl 3/8
-5%
- Technická data:Pracovní délka (L1): 350 mmRozteč: 3/8"Tloušťka vodícího článku: 1,3 mmPočet článků: 52Popis:Pilový řetěz k vodicí liště 35 cm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 2439 - elektrická řetězová pila
-10%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 48T Kreator KRT020411
-24%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 18T Kreator KRT020406
-20%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
VERDEMAX AKU teleskop.pila PT20
- Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci.Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů.V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax aku nářadí s novou baterií Samsung 20V Li-ion. Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou. Pro vyšší výkonnost je možné také použít 20V, 4 Ah baterii, na dokoupení.Aku teleskopická prořezávací pila Verdemax PT20Baterie: Li-Ion 20V Samsung
- Kapacita baterie: 2 Ah
- Délka řezné lišty: 20 cm
- Automatické mazání řetězu: Ano
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO Pilový řetěz 3/8" 1,3 mm ( lišta 12" ) 44 článků pro RPCS 2630
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - ihned k odběru
EKS 2400/40 AL-KO
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-16%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-25%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5000 PRO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.1 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
Special Alu NAREX 160×2.2×20 52TFZ
-35%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 52 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
SC 45DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 300 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 45
Skladem - ihned k odběru
Rukavice DUAL POWER Powerplus POWDPGLOVE01
- Rukavice Powerplus Dual Power Vám pomůžou ochránit Vaše ruce napřídklad při čištění strojů a lehkých prací.
- Prodyšná vrstva udržuje ruce suché a odvětrané.
- Pěnová latexová vrstva na nylonové bezešvé podšívce poskytuje ruce maximální komfort.
- Jsou unisex o velikosti XL a dají se prát.
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 48T Kreator KRT020423
-20%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru
Chrániče uší (sluchátka) profi Kreator KRTS40002
-6%
- EN352-1
- SNR 29
- Nastavitelný hlavový most
- Pohodlné nošení s měkkým polstrováním
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-5%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru