Obráběcí stroje Worx orange
PodkategoriePodobné produkty
Scheppach HBS 261 pásová pila
-2%
- Příkon: 500 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Délka pásu: 1790 mm
- Rozměr stolu: 300 x 380 - 535 mm
Skladem - ihned k odběru
Tuk pro mazání stopky nástroje NAREX Klüberplex BEM-41-132
-25%
- Tuk pro mazání stopky nástroje – Klüberplex BEM-41-132
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 550w EXTOL CRAFT 401163
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 48000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 13 mm Kreator KRT011202
-22%
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku t, pro trhací nýty 2,4-6,4mm, crmov FORTUM 4770663
-24%
- Info: tříčelisťové, náhradní čelisti 4770690
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro trhací nýty 2,4-6,4mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO RAHS 1820i aku ruční řetězová pila 20 V s bezuhlíkovým motorem (bez baterie a nabíječky)
-2%
- Druh pohonu: Akumulátorový
- Délka vodící lišty: 150 mm
- Napětí baterie: 20 V
- Rychlost řetězu: 4,7 m/s
Skladem - ihned k odběru
CC 16-5/8 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-20%
- Rozsah sklíčidla: 3–16 mm
- Upínání / stopka: 5/8“-16 UN
Skladem - ihned k odběru
SBN 752 SF Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
AH-AV M8 Přídavné držadlo SOFTGRIP NAREX
- Přídavné držadlo SOFTGRIP – AH-AV M8
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SFI Pilové plátky NAREX
-45%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
Soustruh na dřevo DB 900 5920900 Holzstar
-21%
- Vzdálenost mezi hroty: 900 mm
- Max. průměr soustružení: 306 mm
- Příkon: 550 W
- Výška hrotu: 153 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 903 F
-41%
- Rozteč zubů: 3 mm
- Pracovní délka (L1): 90 mm
- Celková délka (L2): 115 mm
- Tloušťka: 1,45 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita HS6601 Ruční kotoučová pila 165mm,1050W
-12%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 37.5 mm |
Skladem - ihned k odběru
Narex DB-MULTIPACK - Sada vrtáků (Kov, Dřevo, Beton, SDS-PLUS)
-7%
- EAN 13: 8590163873990
Skladem - ihned k odběru
Frézka horní, 1250w EXTOL CRAFT 408000
-7%
- Hmotnost: 3kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Otáčky: 12000-30000/min
- Příkon: 1250W
Skladem - ihned k odběru
Okružní pila 1 200 W / 185mm SET Powerplus POWESET4
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 766027-7 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm = old196311-0
-29%
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov a dřevo 225-14/10 Kreator KRT033001
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov a dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Použijete je k řezání dřeva, ocelových plechů, kovových trubek a dalších materiálů.Mají délku 225 mm a 10, respektive 14 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru