Obráběcí stroje Worx orange
PodkategoriePodobné produkty
RUČNÍ HOBLÍK HO 82-850 Güde 58118
-25%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru
Frézy tvarové do dřeva, s sk plátky, sada 10ks EXTOL PREMIUM 44041
-36%
- Info: max. otáčky: 24 000ot./min.
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: stopka 6mm, v dřevěné kazetě
Skladem - ihned k odběru
Frézy tvarové do dřeva s sk plátky, sada 35ks EXTOL PREMIUM 44040
-27%
- Info: max. otáčky: 24 000ot./min.
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: stopka 8mm, v kovovém kufru
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka se širokým rozsahem použití NAREX EV 13 E-2H3
-14%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
STROJNÍ SVĚRÁK 75 MM Güde 38318
-30%
- Šířka čelisti: 75 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GUDE®: 55120, 55190, 55191, 55192,
Skladem - ihned k odběru
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 40T Kreator KRT020403
-9%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-08361-50 mazací tuk pro pneumatické nářadí 30g = oldP-08361
-28%
- Makita Mazací tuk na převodovky
Skladem - ihned k odběru
37-Bit Box 37dílná sada šroubovacích bitů a ořechů Industrial-CrV NAREX
-34%
- Množství v balení: 37 ks
- Upínání / stopka: C6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Vzduchový filtr AF-EPR NAREX
-5%
- Vzduchový filtr – AF-EPR
Skladem - ihned k odběru
Pilový řetěz SC52Dl 3/8
-5%
- Technická data:Pracovní délka (L1): 350 mmRozteč: 3/8"Tloušťka vodícího článku: 1,3 mmPočet článků: 52Popis:Pilový řetěz k vodicí liště 35 cm
Skladem - ihned k odběru
Univerzální příklepová vrtačka NAREX EVP 13 E-2H3
-7%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Ponorná pila 1 200W - SET Powerplus POWX0562
-15%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Otáčky naprázdno: 5.200 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 165x20x2,6mm - 24T
Skladem - ihned k odběru
HECHT 2439 - elektrická řetězová pila
-10%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 48T Kreator KRT020411
-24%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 18T Kreator KRT020406
-20%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 4 x 65 mm Kreator KRT011102
-21%
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1568 - přímočará pila
-26%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, 450w EXTOL PREMIUM 8890001
-15%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
VERDEMAX AKU teleskop.pila PT20
- Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci.Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů.V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax aku nářadí s novou baterií Samsung 20V Li-ion. Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou. Pro vyšší výkonnost je možné také použít 20V, 4 Ah baterii, na dokoupení.Aku teleskopická prořezávací pila Verdemax PT20Baterie: Li-Ion 20V Samsung
- Kapacita baterie: 2 Ah
- Délka řezné lišty: 20 cm
- Automatické mazání řetězu: Ano
Skladem - ihned k odběru
SBN 9522 FC Pilové plátky NAREX
-40%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,2–3,2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 2304 MR Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,7 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru