Obráběcí stroje Numco
PodkategorieVřeteno 6 kW HSD (místo 3 kW HSD) ROP00024 Numco
Není skladem
Vřeteno 4,5 kW HSD (místo 3 kW HSD) ROP00023 Numco
Není skladem
Pneumatický doraz (4 ks) ROP00021 Numco
Není skladem
Zvýšení průchodu mezi portálem a stolem na 400 mm ROP00022 Numco
Není skladem
Kleštinový upínač ISO30 / ER32 s čepem, pro HSD ROP00014 Numco
Není skladem
Fixírka ROP00020 Numco
Není skladem
Startovací sada nástrojů (frézy 2 x 11 ks) NU40004 Numco
- Sada obsahuje 2 × 11 ks nástrojů různých tvaru a rozměrů:
- Jednobřitá fréza klasická; rozměr: VHM Z1 D=3 I=6 L=60 S=3 RH , Pozitiv
- Jednobřitá fréza vyvážená; rozměr: VHM Z1 D=3 I=6 L=60 S=3 RH , Pozitiv
- Jednobřitá fréza vyvážená; rozměr: VHM Z1 D=6 I=12 L=60 S=6 RH , Negativ
Není skladem
Vakuový stůl s T-drážkou (E2 1325) a 1 x vývěva Becker KVT 3.140 ROP00017 Numco
Není skladem
Podobné produkty
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640609
-12%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640608
-12%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640603
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640602
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640592
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640586
-12%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640583
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640582
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640518
-12%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640514
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 64 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640513
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 64 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640511
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640510
-12%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640507
-12%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640506
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640453
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640452
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640451
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640449
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640444
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640442
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640440
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640437
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640434
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás