Obráběcí stroje Metabo
PodkategoriePILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 196307-1 sklíčidlo 1/2" 1 - 10mm rychloupínací = old763185-0 STOP
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-13%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-11483 děrovka BiM Ezychange 92mm alt Ezychange 2 STOP
-15%
Není skladem
Makita B-48212 vrták SDS-Plus V-plus 24x550/600mm
-20%
Není skladem
Makita B-48228 vrták SDS-Plus V-plus 25x200/250mm = oldP-02749 STOP
-22%
Není skladem
Makita B-56742 kotouč pilový corian SPECIALIZED 165x2x20mm 48Z pro ponorné pily = new B-56801
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Není skladem
Makita B-64331 sekáč plochý SDS-Max 400x25mm=newD-34213
-20%
Není skladem
Makita B-64397 vrták SDS-Plus s odsáváním 14x240/360 STOP
-22%
Není skladem
Makita B-64559 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 35x700/900mm STOP
-12%
Není skladem
Makita B-67234 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 60Z = new B-67284
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-68133 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 5x100/160mm
-21%
Není skladem
Makita B-68161 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 6x250/310mm
-21%
Není skladem
Makita B-68208 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 25x200/260mm
-20%
Není skladem
Makita B-68258 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 22x400/460mm
-20%
Není skladem
Makita B-68264 vrták SDS-Plus čtyřbřitý SDS 4-PLUS 25x400/460mm
-20%
Není skladem
Makita D-17675 špičák HEX 28mm s kroužkem 510mm pro HM1801, HM1802, HM1810; HM1814
-20%
Není skladem
Makita D-61612 vrták SDS-Plus D 6x42/110mm, 25ks (bal) STOP
-20%
Není skladem
Makita P-29642 vrták SDS-Plus V-plus 17x210/260mm STOP
-14%
Není skladem
Makita P-49339 vrták SDS-Plus čtyřbřitý 18x250/200mm STOP
-14%
Není skladem
Makita P-58883 sukovník Forstner 16mm
-14%
Není skladem
Makita P-58914 sukovník Forstner 22mm
-20%
Není skladem