Obráběcí stroje Metabo
PodkategoriePILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
AKU řetězová pila 20V LI-ION 300mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7570
- Napětí: 20 V
- Rychlost řetězu bez zatížení: 5.6 m/s
- Délka lišty: 300 mm
- Řetěz: 3/8
Není skladem
Makita B-64543 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 35x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64537 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 32x700/900mm STOP
-12%
Není skladem
Makita B-64521 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 32x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64515 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 30x700/900mm STOP STOP
-12%
Není skladem
Makita B-64478 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 25x400/600mm
-17%
Není skladem
Makita B-64456 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 22x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64440 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 20x400/600mm STOP STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64434 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 18x400/600mm STOP
-9%
Není skladem
Makita B-64428 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 16x400/600mm
-18%
Není skladem
Vrtačka s příklepem, click-lock, 850w EXTOL PREMIUM 8890032
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Není skladem
Makita E-03800 děrovka BiM Ezychange 2 46mm
-20%
Není skladem
Makita E-03632 děrovka BiM Ezychange 2 16mm
-19%
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem
Makita D-30564 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-TiN 170 ks v plastovém kufru STOP
-22%
Není skladem
Aku okružní pila 20V 165mm LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDP25200
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Není skladem
HSS ø 30/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 30 mm
Není skladem
HSS ø 26/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 26 mm
Není skladem
HSS ø 13/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 13 mm
Není skladem
Makita D-72316 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 60Z new D-81854
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72338 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 100Z=newD-81941
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita B-49052 sada vrtáků SDS-Plus V-Plus 5 ks v plastové krabičce
-12%
Není skladem
Makita D-54019 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-G 13 ks v kovové krabičce STOP
-12%
Není skladem
Makita P-13493 sekáč plochý HEX 30mm 115x400mm STOP
-22%
Není skladem