Obráběcí stroje Metabo
PodkategoriePILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita 5903R Ruční kotoučová pila 235mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 235 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 85 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 64 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7101 Ruční kotoučová pila 190mm,1400W
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 67 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS6101J Ruční kotoučová pila 165mm,1100W, Makpac
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 39.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351FCTJ Přímočará pila s regulací,předkyvem a světlem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4350CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W, Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC302Z Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku (AS3731) Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC122Z Aku řetězová pila 115 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 11.5 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV181RTJ Aku přímočará pila Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV102DSAJ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV101DSAE Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV101DZ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV103DZ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR360PT2 Aku pila ocaska Li-ion LXT 2x18V/5,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR360Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR187RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR186RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR186Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR187Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR105DZ Aku pila ocaska Li-ion CXT 12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR103DSAE Aku pila ocaska Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCS552RTJ Aku pila na kov Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 3.600 min-1
- Řezný výkon při 90°: 50,5 mm
- Pilový kotouč (O): 136 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS710Z Aku okružní pila Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 68.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS630Z Aku okružní pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 66 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás