Obráběcí stroje Hawera
PodkategoriePodobné produkty
Proma HDB-45 - Sada dlát na soustružení 8 ks
- HDB-45 - Sada dlát na soustružení 8 ks
Skladem - ihned k odběru
2 ks Bitů PZ3 25 mm Kreator KRT061150
-7%
- Tyto 2 bity (2x PZ3) jsou vyrobeny z oceli S2, díky čemuž jsou ideální pro náročnou práci.
- Mají délku 25 mm.
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 24T Kreator KRT020414
-29%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 10 mm Kreator KRT011201
-23%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 185mm, 60T Kreator KRT020415
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SKLÍČIDLO RYCHLOUPÍNACÍ 3 - 16 mm Güde 38332
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Úchyt: B16
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 50
Skladem - ihned k odběru
Hoblík elektrický, 900w, polodrážka 24mm EXTOL PREMIUM 8893406
-29%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 24 mm |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku, pro trhací nýty 2,4-4,8mm, crmov FORTUM 4770651
-23%
- Info: tříčelisťové, náhradní čelisti 4770690
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro trhací nýty 2,4-4,8mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
127-Bit Box 127dílná sada šroubovacích bitů Industrial-CrV NAREX
-34%
- Množství v balení: 127 ks
- Upínání / stopka: C6.3; E6.3; čtyřhran 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Narex GB-EPR 350 - Vodicí lišta
-13%
- EAN 13: 8590163044352Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
Skladem - ihned k odběru
Worx orange WX427 - Kompaktní kotoučová pila WORXSAW XL, 710W, 120mm
- Kompaktní ponorná pila snadno řeže dřevo, kov, dlaždice, sádrokarton a další materiály. Výhody jsou v přesném řezacím mechanismu. Dále pila nabízí snadno nastavitelný doraz hloubky řezání a laserové pravítko pro maximální přesnost řezu. Její ergonomicky vyvážený design s motorem vzadu zlepšuje uživatelský komfort a snižuje únavu. Vypínač se zámkem zabraňuje náhodnému spuštění. Díky rychlému přístupu k nastavení hloubky a uzamčení, se Vaše práce stane bezpečnější a uživatelsky příjemnější.Výhody:
- hloubka řezu nejvyšší ve své třídě
- laser
- extrémně štíhlá konstrukce
Skladem - ihned k odběru
Proma SVV-100 - Prismatický svěrák se zvýšenou čelistí
- SVV-100 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku, pro nýtovací matice m3-m8, crmov FORTUM 4770654
-28%
- Info: náhradní nýtovací trny : 4770655-4770659
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro nýtovací matice M3-M8
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19180 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 17 ks v hliníkovém kufru
-41%
- Popis pro:Sada SDS Plus Makita D-19180Vrták SDS Plus pr.5/110mmVrták SDS Plus pr.6/110mmVrták SDS Plus pr.6/160mmVrták SDS Plus pr.8/110mmVrták SDS Plus pr.8/160mmVrták SDS Plus pr.8/210mmVrták SDS Plus pr.10/110mmVrták SDS Plus pr.10/160mmVrták SDS Plus pr.10/210mmVrták SDS Plus pr.12/160mmVrták SDS Plus pr.12/260mmVrták SDS Plus pr.14/260mmSekáč SDS Plus špičatý 140mmSekáč SDS Plus špičatý 250mmSekáč SDS Plus plochý 20x140mmSekáč SDS Plus plochý 20x250mmSekáč široký SDS Plus 40x250mmKufřík AL
Skladem - ihned k odběru
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-14%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-6%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-4%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5600 PRO
-8%
| Výkon motoru: | 2.4 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - ihned k odběru
CK 13-6 Klička ke sklíčidlu NAREX
-26%
- ø středicího čepu: 6 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita D-46361 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v plastové krabičce
-12%
- Kvalitní vrtáky SDS plus MAKITA
Skladem - ihned k odběru
Proma HDB-65 - Sada dlát na soustružení 6 ks
- HDB-65 - Sada dlát na soustružení 6 ksSada pro profesionální použití
- materiál: uhlíková oceltvrdost: HRC57-63
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Brusný kotouč na suchý zip Ø 305 mm P 40 BK0305040SZ BOW
Skladem - ihned k odběru