Obráběcí stroje Greenline
PodkategorieOlejová vana pro F 10 gL 71010107 Greenline
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Otočný stůl, Ø 100 mm 71010094 Greenline
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Dělení k otočnému stolu Ø 100 mm 71010094-1 Greenline
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Frézovací trn MK3 pro nástroje Ø 16 mm - upínání na klíč 71010127 Greenline
- Pro použití na vrtačko-frézkách s kuželem Mk3
- Použitelný např. pro kotoučové frézy, kotoučové pilky s otvorem Ø 16 mm
Není skladem
Pracovní stůl pro horizontální frézování 71010150 Greenline
-12%
Není skladem
Podobné produkty
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640602
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640592
-12%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640586
-12%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640583
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640582
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640518
-12%
| Vnější průměr: | 300 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640514
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 64 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640513
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 64 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640511
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640510
-12%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 54 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640507
-12%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640506
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640453
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640452
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640451
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640449
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640444
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640442
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 96 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640440
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640437
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640434
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640432
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640431
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Spirálové vrtáky do dřeva se záhlubníkem BOSCH 2608596395
-15%
- Průměr (D) mm: 8,00
- Vnější průměr mm: 20
Skladem - do 3-5 dnů u Vás