Obráběcí stroje Gadget
PodkategorieGadget Sada šroubovacích bitů 1/4 CrV (12 ks)
-5%
- Počet kusů: 12
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- 3 x 25 mm
- 3 x 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH3 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 3x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x42 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 42 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH2 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 2x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH1 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 1x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x65 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 65 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
SBN 2304 MR Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,7 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 1304 MR Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO Pilový řetěz 3/8" 1,3 mm ( lišta 12" ) 44 článků pro RPCS 2630
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - ihned k odběru
Proma SVP-75 - Prismatický svěrák
- SVP-75 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
EKS 2400/40 AL-KO
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Nástrčný klíč magnetický 8 mm Kreator KRT062100
-6%
Skladem - ihned k odběru
Stolní vrtačka GTB 13/355 Güde 55200
-33%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Rozsah sklíčidla : 1,5 - 13 mm
- Počet rychlostí vrtačky: 5
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, pneu EXTOL PREMIUM 8865025
-29%
- Hmotnost: 1,1kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 1800/min
- Průměr vrtáku: 1-10mm
Skladem - ihned k odběru
CK 16-8 Klička ke sklíčidlu NAREX
-25%
- ø středicího čepu: 8 mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-16%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Horní frézka 1.500 W Powerplus POWX093
-13%
- Výkon: 1500W-230V-50Hz
- Otáčky: 6.000 - 26.000 min⁻¹
- Kabel: 3m
- Max. pracovní hloubka: 53 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-25%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891820
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
SADA FRÉZ K HORNÍ FRÉZCE Güde 58315
-30%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 88
- Výška sestaveného zařízení v mm: 49
- Délka sestaveného zařízení v mm: 168
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5000 PRO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.1 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
EPL 12-7 BE Přímočará pila NAREX
-26%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
SG-EPL 120 Vložka proti třepení materiálu NAREX
-4%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
54-Bit Box M 54dílná sada bitů s magnetickým organizérem NAREX
-36%
- Množství v balení: 54 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
Special Alu NAREX 160×2.2×20 52TFZ
-35%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 52 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Proma DS-43N - Stojan na vrtačku
- DS-43N - Stojan na vrtačkuprofi provedenílze upnout svěrák Proma SVP-75 a SV-75
Skladem - ihned k odběru
Proma SV-100 - Příruční svěrák š.106mm roz.110mm
- SV-100 - Příruční svěrák š.100mm roz.95mm
Skladem - ihned k odběru
SDS Plus sekáč špice 250mm Kreator KRT011001
-16%
- Tento špičatý sekáč má upínání typu SDS plus a délku 250 mm.
- Je ideální pro sekání do kamene nebo betonu.Sekáč je odolný a velmi pevný.
- Sekáče typu SDS plus nejsou kompatibilní se sekáči typu SDS max a naopak.
Skladem - ihned k odběru
AH-57/230 Přídavné držadlo NAREX
-29%
- ø upínacího krku: 57 mm
- Celková délka (L2): 230 mm
Skladem - ihned k odběru
SC 45DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 300 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 45
Skladem - ihned k odběru