Obráběcí stroje Gadget
PodkategorieGadget Sada šroubovacích bitů 1/4 CrV (12 ks)
-5%
- Počet kusů: 12
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- 3 x 25 mm
- 3 x 50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH3 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 3x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x42 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 42 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH2 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 2x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada šroubovacích bitů PH1 1/4 CrV (10 ks)
-6%
- Počet kusů: 10
- Vyrobeno z Chrom-Vanadiové oceli
- PH 1x50
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Gadget Sada nástrčných hlavic 10x65 1/4 (5 ks)
-6%
- Počet kusů: 5
- 10 x 65 mm
- magnetické
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640804
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640787
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640775
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640645
-12%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Diamantová vrtací korunka pro vrtání za mokra 1 1/4" UNC Best for Concrete BOSCH 2608601371
-15%
- Průměr mm: 132
- Pracovní délka mm: 450
- Počet segmentů: 11
- Výška segmentu mm: 11,5
Není skladem
Sada spirálových vrtáků HSS PointTeQ, ProBox 1–13 mm, 25 kusů BOSCH 2608577352
-12%
- Průměr mm: 13,0
- Pracovní délka mm: 101
- X-LOCK: ne
- Zvýraznění výhody (krátké): Rychlé vrtání v kovu
Není skladem
Kotouč lamelový brusný na stopce, o 30x25x6mm, p120 EXTOL PREMIUM 8803369
- Info: max. otáčky 20 000 ot./min
- Technické parametry: O 30x25x6mm, P120
- Značka: EXTOL PREMIUM
Není skladem
Vrtačka příklepová 1050W SKIL 6745GA
-2%
- Akustický tlak: 94.2 dB(A).
- Akustický výkon: 105.2 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): < 2,5 m/s².
Není skladem
Vrtačka příklepová 700W SKIL 6290AA
-2%
- Akustický tlak: 94.
- Akustický výkon: 105.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (vrtání do kovu): 3.0.
Není skladem
Frekvenční měnič - FMO-1/ 230 V/ 0,75 kW
-2%
- Obrázek namontovaného frekvenčního měniče je pouze ilustrační.Uvedený měnič je možné použít pro stroje s 3-fázovými motory (400V). Zrychlení práce - plynulá regulace otáček bez nutnosti měnit klínové řemeny nebo řadit převody. Zvětšení rozsahu otáček - umožňuje nastavení otáček ve větším rozsahu, než jsou dány konstrukcí stroje a tím provádět další obráběcí operace (řezání závitů, upichování, vypichování, atd.) Brždění - umožňuje dobrzdit nebo okamžitě zastavit vřeteno. Vhodný pro typy strojů:
- SPA-500P/400; SPB-550/400; E-1316B/400;E-1516B/400; R-8616F/400; SPA-700P/400; SKF-800/400Ceny jsou uvedené bez montáže!
- (Montáží měniče se rozumí: Připevnění na držák sroje s brzdným odporem i potenciometrem, zapojením, nastavením na daný typ motoru - do provozuschopného stavu.) Vzhledem k možným následným komplikacím při dodatečné montáži doporučujeme objednat frekvenční měnič společně se strojem.
Není skladem
Worx WX500 - Aku pila ocaska 20V, 1x2.0Ah - Powershare
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Není skladem
Makita D-33869 děrovka BiM 80mm (se závitem 5/8" 18UNF a otvory)
-12%
Není skladem
Vrtáky a hroty, sada 44ks, hss, crv EXTOL PREMIUM 8801992
- Materiál: HSS, CrV
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: vrtáky do kovu: O 1-1,5-2-2,5-3-3,5-4-4,5-5-5,5-6mm, vrtáky do dřeva: O 3-4-5-6-8mm, vrtáky do zdiva: O 4-5-6-8mm, hroty: 1/4"x25mm (-) 4-5-6mm, PH1-2-3, PZ1-2-3, TORX10-15-20-25-27-30-40
Není skladem
Makita D-74011 děrovka do zdiva 68mm SDS-Plus cpl.
-12%
Není skladem
Makita D-72229-10 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-TiN 19 ks v plastové krabičce, 10 ks...
-15%
Není skladem
Makita D-72322 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 80Z=newD-81876
-20%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita JR3051TK Pila ocaska 1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Délka kmitu: | 30 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Není skladem
Makita 415045455 lišta 45cm 1.5mm 3/8" pancéřová Dolmar
-18%
Není skladem
Makita D-61086 děrovka s diamantovým zrnem 8mm (se závitem M14 pro úhlovou brusku)=newD-79924
-12%
Není skladem
Makita D-17158 děrovka BiM 127mm (se závitem 5/8" 18UNF a otvory)
-12%
Není skladem
Hoblík s falcem 900 W Powerplus POWX1110
-12%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 18 mm |
Není skladem
Okružní pila 1 800 W - 210mm Powerplus POWX0550
-8%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 210 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 70 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 52 mm |
Není skladem
Kolébková pila GWS 700 HM Güde
- Přípojka: 400 V~50 HzVýkon motoru: 5,2 kW/P1Volnoběžné otáčky: 1.380 ot./min.Pilový kotouč: 700 x 30 mmŘezný výkon: 240 mmVáha: 98 kg
Není skladem
Makita P-16318 sekáč plochý SDS-Max 80x300mm=altB-13895
-12%
- Sekáč široký 80 × 360 mm, Makita
- K univerzálnímu bourání materiálů velkého objemu.
Není skladem