Nářadí Sharks
PodkategorieSharks Ráčna 3/8" VCAN 72 zubů
-5%
- 3/8" ráčna
- počet zubů: 72délka: 200 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Sharks Rutilové elektrody J421/3,2x350/5kg
-5%
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová úhlová bruska Sharks SH 115 Li-Ion
-13%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Sharks Ráčna 1/2" VCAN 72 zubů
-5%
- 1“ ráčna
- počet zubů: 72délka: 250 mmprotiskluzová rukojeťergonomické uchopení
- vyztuženo kostrou z uhlíkové oceli
- přepínání levého a pravého choduzávěsný plastový obal
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Makita E-14554 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 12x200/265mm = oldB-58344
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-20161 vrták průrazový SDS-Max 80x990mm = oldB-57700
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UT1200 Míchadlo 960W
-12%
| Příkon: | 960 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 360 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UT1305 Míchadlo 850W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1300 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP2010 Vysokorychlostní vrtačka 0,5-6,5mm,370W
-12%
| Příkon: | 370 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 4200 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HK1820 Lehké sekací kladivo 3,1J,550W
-12%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 3.1 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Plus |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LD080PI Laserový měřič vzdálenosti 0-80m (aku článek AAA)
-12%
- Typ laseru: Třída II
- Měřicí plocha (vnitřní prostory): 0,05-80 m
- Přesnost měření: ±0,2° / ±1,5 mm
- Měření (na sadu baterií): 5.000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4011 Vrtačka 2 rychlosti,rychlosklíčidlo,1,5-13mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4003 Vrtací šroubovák 1,5-13mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 700 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. rozsah sklíčidla: | 13 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR2800 Vrtací kladivo 2,9J,800W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 800 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.100 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR2300 Vrtací kladivo 2,3J,720W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 720 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.200 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.600 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita KP312S Velkoplošný hoblík 312mm,2200W
-12%
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 312 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3.5 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 12000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR2630T Kombinované kladivo s výměnným sklíčidlem 2,4J,800W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 800 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.200 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.600 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR4511C Kombinované kladivo s AVT 9,4J,1350W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-MAX
- Příkon: 1.350 W
- Otáčky naprázdno: 130 - 280 min-1
- Počet úderů naprázdno: 1.250 - 2.750 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR2641 Kombinované kladivo s AVT 2,4J,800W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 800 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.100 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR2631F Kombinované kladivo s AVT 2,4J,800W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 800 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.200 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.600 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR5202C Kombinované kladivo 20J,1510W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: upraveno pro nástroje SDS-MAX
- Příkon: 1.510 W
- Otáčky naprázdno: 150 - 310 min-1
- Počet úderů naprázdno: 1.100 - 2.250 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR2810 Kombinované kladivo 2,8J,800W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 800 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.100 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR4501C Kombinované kladivo 10,1J,1350W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-MAX
- Příkon: 1.350 W
- Otáčky naprázdno: 130 - 280 min-1
- Počet úderů naprázdno: 1.250 - 2.750 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita BO6050J Univerzální bruska s regulací 150mm,750W,Makpac
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9030RF01 Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2400W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2400 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9060R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5021C Úhlová bruska s elektronikou 125mm,1450W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1450 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA6040C01 Úhlová bruska 150mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás