Nářadí Ne-ma
PodkategorieTlakový spínač NEMA 400 V / 12 bar (1x1/4") 220401 Ne-ma
- Pracovní tlak: 2,5 - 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Rozměry (š × v × h): 90×130×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 400 V / 12 bar (4x1/4") 220404 Ne-ma
- Pracovní tlak: 2,5 - 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Rozměry (š × v × h): 90×130×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 230 V / 12 bar (4x1/4") 220204 Ne-ma
- Pracovní tlak: 4 – 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 230 V
- Rozměry (š × v × h): 90×125×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 230 V / 12 bar (1x1/4") 220201 Ne-ma
-7%
- Pracovní tlak: 4 – 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 230 V
- Rozměry (š × v × h): 80×125×50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Proma BKL-1500 - Dvoukotoučová bruska
| Příkon: | 375 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma SO-100 - Strojní otočný svěrák
- SO-100 - Strojní otočný svěrákSvěrák je dodáván bez šroubů!Rozteč upínacích šroubů pro otočnou základnu/průměr upínacích šroubů:160mm/M12
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite WT1606 - Sada šroubováků
-6%
- PH0X75mm
- PH1X75mm
- PH1X100mm
- PH2X150mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Výkonná excentrická bruska s regulací otáček, 150 mm FLEX ORE 5-150 EC 230/CEE
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sáčky do vysavače 3ks pro POWX3230 Powerplus POWX3230A
-8%
- Určeno pro vysavač POWX3230
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-37150 brusný pás 76x457mm K240 5ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 900 W - 115 mm Powerplus POWX0611
-10%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusná podložka prstového tvaru 50mm Kreator KRT990036
-8%
- Rozměr: 50 x 37mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tužka PROMO 10ks Kreator KRT710003
-7%
- Délka: 177 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Svinovací metr ALU 5m Kreator KRT702105
-6%
- Délka: 5 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Svinovací metr měkčený úchop 3m Kreator KRT702003
-8%
- Délka: 3 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Leštící disk 180 mm Kreator KRT239070
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 125 mm na barvu G120 Kreator KRT230557
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 125 mm na barvu G60 Kreator KRT230554
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 93 x 230 A G240 Kreator KRT202009
-8%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x Brusný papír 90 x 185 XQ G240 Kreator KRT200509
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řezný kotouč Nerez/Ocel 115 x 1,2mm 4 plus 2 (6ks) Kreator KRT070410
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Magnetický držák bitů se zámkem 60 mm Kreator KRT063200
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2 ks Bitů PH2 25 mm Kreator KRT061225
-7%
- Tyto 2 bity (2x PH2) jsou vyrobeny z oceli S2, což je předurčuje k náročné práci.
- Mají délku 25 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 60T Kreator KRT020428
-9%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 24T Kreator KRT020420
-8%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo 200mm, 60T Kreator KRT020419
-11%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč pro ponorné pily 160mm, 24T Kreator KRT020303
-10%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HSS vrták do kovu 6x93 mm Kreator KRT010114
-4%
- Vrták do kovu HSS dle DIN 338.
- Vhodné pro vrtání v legované a nelegované oceli, ocelolitině, litině, neželezných kovech, plastu a dřeva.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás