Nářadí Ferrua
PodkategorieFerrua F50/230/2 - Kompresor s olejovou náplní - pomaloběžný
-11%
- Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu.Kompresory olejové pomaloběžné - pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání kluzně uložených, dělených, nebo nedělených ojnic olejem, sací prachový filtr a chladič vzduchu na výstupu.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferrua F200/230/3 - Kompresor s olejovou náplní - pomaloběžný
-13%
- Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu.Kompresory olejové pomaloběžné - pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání kluzně uložených, dělených, nebo nedělených ojnic olejem, sací prachový filtr a chladič vzduchu na výstupu.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferrua F100/230/3 - Kompresor s olejovou náplní - pomaloběžný
-10%
- Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu.Kompresory olejové pomaloběžné - pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání kluzně uložených, dělených, nebo nedělených ojnic olejem, sací prachový filtr a chladič vzduchu na výstupu.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferrua F270/400/7,5 - Kompresor s olejovou náplní - pomaloběžný
-11%
- Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu.Kompresory olejové pomaloběžné - pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání kluzně uložených, dělených, nebo nedělených ojnic olejem, sací prachový filtr a chladič vzduchu na výstupu.
Není skladem
Ferrua F200/400/4 - Kompresor s olejovou náplní - pomaloběžný
-7%
- Kompresory jsou vybaveny vzdušníkem s ventilem pro vypouštění kondenzátu a pojistným ventilem. Při rozběhu pracují v automatickém pracovním cyklu.Kompresory olejové pomaloběžné - pomaloběžná dvouválcová kompresorová jednotka s řadovým uspořádáním válců, vyznačují se klidným chodem a nízkou hlučností. Vysoký výkon a dlouhá životnost jednotky předurčuje kompresory pro dílenské a průmyslové použití. Dokonalá účinnost mazání kluzně uložených, dělených, nebo nedělených ojnic olejem, sací prachový filtr a chladič vzduchu na výstupu.
Není skladem
Podobné produkty
Scheppach DP 60 stojanová vrtačka s křížovým laserem a LED osvětlením
-12%
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky: variabilní, 170–880 / 490-2600 ot/min
- Rozměr stolu: 350 x 300 x 30 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HM 140 L pokosová pila s potahem, laserem a oboustranným nastavením náklonu
-2%
- Příkon: 2000 W
- Průměr kotouče: 305 mm
- Nastavení sklonu: -45 / 45 °
- Prořez 90°/45°: 230 x 105 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HBS 400 pásová pila s podstavcem
-12%
- Příkon: 750 W
- Typ motoru: 230V, 50Hz
- Délka pásu: 2240 mm
- Rozměr stolu: 860 x 400 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HBS 30 pásová pila
-2%
- Typ motoru: 230 V,50 Hz
- Příkon: 350 W
- Rychlost pásu: 900 m/min
- Průměr kola setrvačníku: 200 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18RS7-0 aku 18 V bezuhlíková šavlová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Typ motoru: aku bezuhlíkový 18 V
- Délka zdvihu: 30 mm
- Otáčky: 3200 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18DD5-0 aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18PF-0 aku 18 V pásová bruska/pilník ONE+ (bez baterie a nabíječky)
- Typ motoru: aku 18 V
- Rychlost pásu: 260-630 m/min
- Rozměr brusného pásu: 13x457 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Oregon Vodící lišta 20" (50 cm) .325" 1,5mm pro RPCS 6150 / RPCS 6250
-2%
- Typ příslušenství: vodící lišty
- Délka vodící lišty: 500 mm
- Šířka drážky: 1,5 mm
- Rozteč řetězu: .325 ''
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Michelin 8 m sada na čištění odpadu a potrubí ( MPX 16E, MPX 19EH/EHDS, MPX 22EH/EHDS/EHX, MPX 25...
-14%
- 8 m sada na čištění odpadu a potrubí - ( MPX 16E, MPX 19EH/EHDS, MPX 22EH/EHDS/EHX, MPX 25EHDSP/DTS, MPX 27DTS, MPX 30EHB, MPX 160C/CK )Jedná se o 8 metrovou sadu na čištění odpadu a potrubí pro tlakové myčky Michelin MPX 16E, MPX 19EH, MPX 19EHDS, MPX 22EH, MPX 22EHDS, MPX 22EHX, MPX 25EHDSP, MPX 25DTS, MPX 27DTS, MPX 30EHB, MPX 160C a MPX 160CK. Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Annovi ReverberiVia Aldo Moro 40, 41030 Bomporto, Italyemail: infoar@annovireverberi.it
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach JS810 elektrická přímočará pila 810 W
-13%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 19.5 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach JS600 elektrická přímočará pila 600 W
-13%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 19.5 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach RO1200 elektrická horní fréza 1200 W
-13%
- Příkon: 1200 W
- Otáčky: 9000-30000 ot/min
- Regulace otáček: Ano
- Zdvih: 0-60 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach HG1800 elektrická horkovzdušná pistole 1800 W
-12%
- Typ motoru: 230V / 50Hz
- Příkon: 1800 W
- Teplota stupeň I / II / III: 250 / 500 / - °C
- Průtok vzduchu st. I / II / II: 250 / 500 / - l/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach IW900 elektrický rázový utahovák 900 W 1/2“
-12%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 2400 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 320 Nm |
| Počet rázů: | 4800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI1050 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 1050 W
-13%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DI850 elektrická dvourychlostní příklepová vrtačka 850 W
-13%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach DM850 elektrická příklepová vrtačka 850 W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach PM600 elektrická leštička 125 mm
-13%
- Příkon: 600 W
- Průměr kotouče: 125 mm
- Regulace otáček: Ano
- Otáčky: 1200-5000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach EP1100 elektrický hoblík 1100 W
-13%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 18 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach ES240 elektrická vibrační bruska 240 W
-13%
- Typ motoru: 230V / 50Hz
- Příkon: 240 W
- Otáčky: 12000 ot/min
- Průměr oscilační dráhy: 1,6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSD40-20Li aku 20V vrtací šroubovák + 2x baterie 2 Ah + nabíječka + kufr
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CFS135-20Li aku 20 V vibrační bruska (bez baterie a nabíječky)
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Rozměr brusné desky: | 135 x 95 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CPL60-20Li aku 20 V hoblík (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 60 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 1.25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CJS25-20Li aku 20 V přímočará pila (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás