Motorové pily 40 cm AL-KO
PodkategorieBKS 4040 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.3 kg |
Skladem - ihned k odběru
6651 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.9 cm3 |
| Délka lišty: | 38 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6646 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Délka lišty: | 38 cm |
| Váha: | 5.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
6240 Solo by AL-KO
| Výkon motoru: | 1.5 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 40 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
BKS 4540 AL-KO
| Výkon motoru: | 1.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 45 cm3 |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž - 3.82 Li Easy AL-KO
- Nůž 38 cm pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium
Skladem - ihned k odběru
Lišta - 38cm solo by AL-KO
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Univerzální kryt řetězu solo® by AL-KO
- Univerzální plastový kryt řetězu v rozměru 45 x 19 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta k minipile AL-KO CSM 1815 18V
- Náhradní lišta k akumulátorové minipile AL-KO CSM 1815 18VOriginální vodící pišta k minipile AL-KO CSM 1815 18V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz pro CS3635 3/8" - 35 CM AL-KO
- Náhradní řetěz pro akumulátorovou motorovou pilu solo by AL-KO CS 3635Originální náhradní řetěz s dlouhou životností a vysoce kvalitním provedením.Typ: 90 PXOriginální náhradní díly si můžete zakoupit zde v našem online obchodě nebo u některého z našich prodejců
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůž - 3.22 Li Easy AL-KO
- Náhradní nůž pro sekačku AL-KO 3.22 Li Easy
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz pro benzínové pily solo® by AL-KO Modell 643/646/652/651C/656C
- Vhodný pro délku lišty 38 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz k minipile AL-KO CSM 1815 18V
- Náhradní řetěz k akumulátorové minipile AL-KO CSM 1815 18VOriginální řetěz, určený pro akumulátorovou minipilu AL-KO CSM 1815 18V.
Není skladem
Lišta pro CS3635 3/8" - 35 CM AL-KO
- Náhradní lišta pro akumulátorovou řetězovou pilu solo® by AL-KO CS 3635Originální náhradní lišta. Délka lišty 35 cm. Vhodná pro model solo® by AL-KO CS 3635.Originální náhradní díly si můžete zakoupit zde v našem online obchodě nebo u některého z našich prodejců.
Není skladem