Benzínové štěpkovače (drtiče větví) Güde
Motorový drtič GH 651 B Güde 94396
-30%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Max. průměr dřeva: | 76 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorový zahradní drtič GH 5.6-50 Güde 94407
-13%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Max. průměr dřeva: | 30 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorový zahradní drtič GH 11.7-100 Güde 94409
-31%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 8.6 kW |
| Max. průměr dřeva: | 70 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorový zahradní drtič GH 4.1-50 Güde 94429
-31%
- Výkon motoru: 4,1 kW • 5,6 HP
- Typ motoru: jednoválcový 4taktní OHV
- Otáčky motoru: 3600 min-1
- Zdvihový objem válce: 212 cm³
Není skladem
Podobné produkty
VeGA CH1065
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Riwall PRO RPS 7058 drtič větví s benzinovým motorem 212 ccm
-9%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.3 kW |
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
Není skladem
Proma MZD-15/120 - Motorový zahradní drtič, 15 Hp, 120 mm
-5%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9.7 kW |
| Max. průměr dřeva: | 120 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Weibang WB CH 1013 LC-D
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9.8 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Nůž HC10, HC10PRO, HC1000EW Lumag
Skladem - ihned k odběru
Nůž HC15, HC15PRO, HC1500EW Lumag
Skladem - ihned k odběru
Nůž HC15H Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzd 9010 nůž pro drtiče větví fieldmann
-21%
- Náhradní nůž
- Fieldmann FZD 9010• Řezací nůž pro zahradní drtič
- • Navrženo tak, aby vydrželo
- • Kompatibilní se zahradním drtičem Fieldmann:FZD 4020
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trojúhelníkový nůž HC15H Lumag
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
NŮŽ NOŽOVÉ HŘÍDELE PRO HC1500EW/HC15
-2%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás