Tento produkt má dopravu
ZDARMA
Motorová sekčka na trávu BIG WHEELER 464.3 R Güde 95443


Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
1000 spokojených zákazníků

Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 95443 | EAN | 4015671574879 | ||||
| Výrobce | Güde | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
11 660 Kč
Ušetříte 3 502 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 6 742 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 8 158 Kč | ||||||
Technická data:
- Otáčky motoru: 2800 min-¹
- Výška sekání: 30-75 mm
- Výkon motoru: 2,2 kW • 3,0 HP
- Šířka záběru: 457 mm
- Objem koše: 60 l
- Zdvihový objem válce: 144 cm³
- Hladina akustického výkonu: 96 dB
- Délka: 1500 mm
- Šířka: 525 mm
- Délka: 990 mm
Popis:
- Benzinová sekačka Güde je určená k sekání středně velkých trávníkových ploch (1.400 m²). Vybavení - funkce• 4in1: sečení, sběr trávy do koše, mulčování, boční výhoz• automatický pojezd (pohon zadních kol, rychlost: 3,6 km/hod)• centrální nastavení výšky sečení 7stupňové• 4taktní OHV motor• reverzní startovací systém• PRIMER (manuální palivové čerpadlo)• výškově nastavitelná rukojeť• velká pojezdová kola
| Výkon motoru | 2.2 kW |
|---|---|
| Záběr | 45.7 cm |
| Plocha trávníku | 1400 m2 |
| Pojezd | Ano |
| Typ motoru | OHV |
| Objem motoru | 144 ccm |
| Minimální výška sečení | 30 mm |
| Maximální výška sečení | 75 mm |
| Materiál šasi | Kov |
| Mulčování | Ano |
| Boční výhoz | Ano |
| Kuličková ložiska | Ano |
| Elektrický starter | Ne |
| Ukazatel plnosti | Ano |
| Objem koše | 60 l |
| Váha | 25.3 kg |
| Značka motoru | POWER-ENGINE |
Podobné produkty
VeGA 404 SDX
-10%
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Záběr: | 41 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
VeGA 525 SXHE 7in1
-8%
| Výkon motoru: | 4.1 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
Weibang WB 537 SCV 6IN1
| Výkon motoru: | 5.2 kW |
|---|---|
| Záběr: | 53 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru
VeGA 752 SXH GCV 5in1
-2%
| Výkon motoru: | 4.4 kW |
|---|---|
| Záběr: | 51 cm |
| Pojezd: | Ano |
| Typ motoru: | OHV |
Skladem - ihned k odběru