Míchadla Scheppach
PodkategorieScheppach Spirálová míchací metla 120 mm pro PM 1200 / PM 1600
-2%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach PM 1200 míchadlo stavebních materiálů
-2%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 700 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach PM 1600 míchadlo stavebních materiálů
-2%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 780 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Spirálová míchací metla 140 mm pro PM 1600
-12%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Spirálová míchací metla pro PM 1800 D (2 ks)
-2%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach PM 1800 D míchadlo stavebních materiálů dvoumetlové
-2%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 790 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Míchadlo stavebních směsí, 850w EXTOL PREMIUM 8890611
-7%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | Sklíčidlo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Metla pro stavební míchadla, m14, ⌀140mm EXTOL INDUSTRIAL 8790600P
- Technické parametry: M14, ⌀140mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: délka 600mm, pro míchadlo 8790600
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Metla pro stavební míchadla, m14, ⌀140mm EXTOL PREMIUM 8890601P
- Technické parametry: M14, ⌀140mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka 600mm, pro míchadlo 8890601
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HS2 85×400 SW8 Spirálová metla NAREX
- Upínání / stopka: SW8
- Max. hmotnost materiálu: 10 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HS3 120×600R M14 Spirálová metla s třemi rameny pravotočivá NAREX
-13%
- Upínání / stopka: M14
- ø vnější: 120 mm
- Max. hmotnost materiálu: 15–25 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite EMM113 - Míchadlo 1400W M14
-5%
- EMM113 - Míchadlo 1400W M14EMM113 - Míchadlo je speciální zařízení k rozmíchávání stavebních směsí. Míchací zařízení pracuje na principu vrtačky, kdy se za stálého pohybu rozmíchává požadovaná hmota. Míchadlo je ideální pro míchání viskózních materiálů, jako jsou barvy, lepidla, omítky apod. Plynulá regulace otáček pro optimální výkon a dvourychlostní převodovka s měkký startem zaručují optimální míchání. Přímé upnutí všech míchacích metel s vnějším závitem M14.Hlavní výhody
- Silný 1400W motorUpínání metly M142 rychlostiSoučást dodávky Míchadla EMM113Míchací metlaKlíče pro výměnu metly
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo GRW 140 BOSCH 06011C4020
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Upínání nástrojů: M 14
- Jmenovitý příkon: 1.400 W
- Volnoběžné otáčky, 1. stupeň: 480 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo GRW 18-2 E BOSCH 06011A8000
-12%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1050 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo GRW 12 E BOSCH 06011A7000
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 620 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UT1200 Míchadlo 960W
-12%
| Příkon: | 960 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 360 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UT1305 Míchadlo 850W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1300 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo do vrtačky spirálové drátové, 100x600mm EXTOL CRAFT 9748
- Technické parametry: 100x600mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: pozinkované
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo do vrtačky spirálové drátové, 80x400mm EXTOL CRAFT 9747
- Technické parametry: 80x400mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: pozinkované
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo do vrtačky sds plus spirálové, 120x500mm EXTOL CRAFT 707272
- Technické parametry: 120x500mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: SDS Plus úchyt, pozinkované
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo do vrtačky sds plus spirálové, 100x500mm EXTOL CRAFT 707271
- Technické parametry: 100x500mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: SDS Plus úchyt, pozinkované
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo do vrtačky sds plus spirálové, 80x500mm EXTOL CRAFT 707270
- Technické parametry: 80x500mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: SDS Plus úchyt, pozinkované
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo do vrtačky spirálové, 100x500mm EXTOL CRAFT 707267
- Technické parametry: 100x500mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: šestihranný úchyt, pozinkované
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo do vrtačky spirálové, 80x400mm EXTOL CRAFT 707265
- Technické parametry: 80x400mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: šestihranný úchyt, pozinkované
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UT001GZ01 Aku míchadlo Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-21%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 240 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Míchací metla 140 x 600 mm (tekutiny) pro PMM1006, PMM1010, EMM114
-5%
- Míchací metla Ferm PMA1008 pro míchadla: Wroksite EMM114, FERM PMM1006 a FERM PMM1010.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CMM103 - Aku míchadlo Brushless 20V - Kombi MAX plus
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 120 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Míchací metla 120x600 mm (lepivé, viskozní materiály) pro PMM1006
-5%
- Metla pro míchadlo FPM-1400N/1600 (120x600, lepivé mat.)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-22040 míchací metla spirálová M14, 135 x 590mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 168349-5 hřídel pro míchadlo UT1305=oldA-43751
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás