Míchadla Powerplus
PodkategoriePodobné produkty
Makita UT001GZ01 Aku míchadlo Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-21%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 240 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Míchací metla 140 x 600 mm (tekutiny) pro PMM1006, PMM1010, EMM114
-5%
- Míchací metla Ferm PMA1008 pro míchadla: Wroksite EMM114, FERM PMM1006 a FERM PMM1010.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite CMM103 - Aku míchadlo Brushless 20V - Kombi MAX plus
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 120 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Míchací metla 120x600 mm (lepivé, viskozní materiály) pro PMM1006
-5%
- Metla pro míchadlo FPM-1400N/1600 (120x600, lepivé mat.)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-22040 míchací metla spirálová M14, 135 x 590mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 168349-5 hřídel pro míchadlo UT1305=oldA-43751
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-73536 míchadlo 120x600mm, 3/8"=newD-80525
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1600 Wattů 2-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček FLEX MXE 1602 WR2 160 230/CEE
-2%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 780 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1200 Wattů 2-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček FLEX MXE 1202 WR2 140 230/CEE
-3%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 780 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
1200 Wattů 1-rychlostní míchadlo s 3-stupňovým regulátorem otáček FLEX MXE 1200 WR2 140 230/CEE
-2%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 530 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové 2-rychlostní míchadlo 18,0 V s 3-stupňovým přepínačem otáček FLEX MXE 18.0 EC WR2 120
-6%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 120 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové 2-rychlostní míchadlo 18,0 V s 3-stupňovým přepínačem otáček FLEX MXE 18.0-EC/5.0 S...
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 120 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUT130Z Aku míchadlo Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. ø míchacího koše: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-02347 míchací metla spirálová SW8 90 x 400mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchací metla 140mm M18 dvojitá rotace Kreator KRT050014
-5%
- Průměr metly: 140 mm
- Upnutí: M18
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchací metla 80x400mm SDS Plus Kreator KRT050012
-5%
- Systém upnutí: SDS Plus
- Rozměr: 80 x 400 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchací metla 160mm Gal. M14 Kreator KRT050007
-6%
- Tato galvanizovaná míchací metla ve spirálovém tvaru je ideální pro míchání práškových materiálů (např. lepidla), sádry, lepidla na obklady, malty a cementu.
- Má průměr 160 mm a délku 600 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchací metla 136mm Gal. M14 Kreator KRT050006
-6%
- Tato galvanizovaná míchací metla je ideální pro míchání práškových materiálů (např. lepidla), sádry, lepidla na obklady, malty a cementu.
- Má průměr 136 mm a délku 600 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UT1401 Míchadlo,2 rychlosti,1150W
-12%
| Příkon: | 1150 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 450 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UT1400 Míchadlo 1150W
-12%
| Příkon: | 1150 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 580 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo narex EMX 1600
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Míchadlo 850W SKIL 1608AA
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 550 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Závit: | M14 |
Není skladem
Míchací metla 116mm Gal. M14 Kreator KRT050009
-3%
- Tato galvanizovaná míchací metla je ideální pro míchání malty, cementu a bitumenu.
- Je speciálně navržena tak, aby minimalizovala vzduchové bubliny a pěnění.
- Má průměr 114 mm a délku 600 mm.
Není skladem
Kotoučová metla WS 2 100x600 SW10 Protool 614223
-68%
- Délka: 600 mmMíchací koš: 100 mmMnožství míchaného materiálu: 13 - 20 kg
Není skladem