Tento produkt má dopravu
ZDARMA
Makita TD022DSE Aku rázový šroubovák v tašce Li-ion 7,2V/1,5Ah


Zakoupilo již více než
1000 spokojených zákazníků
1000 spokojených zákazníků

Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Skladem - do 3-5 dnů u Vás | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||
| Kód produktu | TD022DSE | EAN | 0088381833271 | ||||
| Výrobce | Makita | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
4 988 Kč
Ušetříte 599 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 3 627 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 4 389 Kč | ||||||
Technická data:
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.450 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 3.000 min-1
- Max. utahovací moment: 22 Nm
- Standardní šroub: M3 - M8
- Upnutí / velikost vrtáku: Šestihran 1/4"
- Akumulátor: Li-ion 7,2 V / 1,5 Ah
- Hmotnost: 0,56 kg
- Rozměry (DxŠxV): 227 x 42 x 42 mm
Popis:
- Šroubování, příklepové šroubování a vrtání do dřeva a kovu
- Vysoký utahovací moment 25 Nm při hmotnosti pouhých 560g
- Zámek vřetena umožňuje použití stroje jako ručního šroubováku
- Přepínač L/P chodu
- LED osvětlení pracovní plochy
- Motorová brzda
- Doba nabíjení 30 minut s nabíječkou DC10WA
- V tašce se dvěma akumulátory a nabíječkou
- Příloha
- Příloha
Rozsah dodávky:
- Transportní taška (831276-6)
- 2 x akumulátor BL7015 ()
- Nabíječka DC07SA (194320-3)
- Pouzdro (168435-2)
| Napětí akumulátoru | 7.2 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení | 2 ks |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Max. kroutící moment | 22 Nm |
| Max. otáčky na prázdno | 2450 min-1 |
| Počet rázů | 3000 min-1 |
| Upnutí nástroje | Šestihran 1/4 |
| Balení | Transportní taška |
| Váha | 0.56 kg |
| Osvětlení pracovní plochy | Ano |
Podobné produkty
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 19mm Kreator KRT502010
-2%
- Rozměr: 19 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
1/2" Nástrčná hlavice (ořech) 17mm Kreator KRT502008
- Rozměr: 17 mm
- Délka: 37 mm
Skladem - ihned k odběru
Proxxon Hlavice krátká nástrčná 1/4" - 6,5mm
-47%
- Velikost vnitřní šestihran: 6,5mm.
- Délka 25mm.
Skladem - ihned k odběru
Hlavice nástrčná 1/2", 36mm, l 47mm FORTUM 4700436
-33%
- Technické parametry: 36mm, L 47mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru