Lupínkové pily Ferm
PodkategorieFerm SSM1007 - Strojní vyřezávací pilka
-12%
- SSM1007 - Strojní vyřezávací pilkaSSM1007 - Strojní vyřezávací pilka je dokonalým nástrojem pro modelování a složité řezací práce do dřeva a plexiskla. Je skvělý pro výrobu hraček, puzzle, her a šperků.. Modelová pila pracuje s výkonem 120 wattů a maximální výškou řezu 50 mm. Výkon a rychlost lze pomocí regulace rychlosti optimálně přizpůsobit příslušnému materiálu. Pevný rám zajišťuje bezpečné postavení, zatímco pila 12 kg je díky svému kompaktnímu designu vhodná i pro flexibilní, mobilní použití. Díky robustnímu ocelovému pracovnímu stolu, který lze naklonit až o 45°, lze rychle a snadno provádět i šikmé řezy. Praktický držák obrobku zajišťuje bezpečné a přesné vedení řezaného obrobku a spolehlivě jej drží na stole pily. Pomocí upínacího zařízení lze pilové kotouče rychle a snadno vyměnit. Jak pilové listy s křížovým čepem, tak kotoučové pily jsou vhodné pro použití se spirálovou pilou. Pomocí integrovaného dmychadla zajišťuje foukací zařízení volný výhled na pracovní plochu a usnadňuje tak provádění přesných řezů. Díky přípojce pro odsávání prachu (průměr 36 mm) lze pracoviště bez námahy udržovat čisté, například pomocí vysavače na mokré/suché vysávání zn. PROMA. Díky připojení vysavače a flexibilnímu dmychadlu můžete pracovat vždy v čistém pracovním prostředí a dobře vidět na obrobek / linku řezání. Pokud jde o bezpečnost, má tato lupinková pila průhledný ochranný kryt a speciální bezpečnostní spínač pro zajištění bezpečné práce.Hlavní výhody
- Plynulá regulace otáčekNožní spínačJe to všestranná pila vhodná pro domácí kutilyNapínací systém. Snadná výměna pilových listůPřípojka na vysavačDmychadlo pro vždy čisté pracovní prostředíRychloupínací zařízení na snadnou výměnu pilového plátku, bez použití nářadíSoučást dodávky Strojní vyřezávací pily SSM1007
- Pilový list 2x10z/1"Pilový list 2x15z/1"Pilový list 2x25z/1" Paralelní pravítkoPlexisklo, ochranný krytNožní pedál
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-10%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-12%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Ochranné brýle PC sklo, ADJ Kreator KRTS30002
-14%
- EN166
- PC skla
- Nastavitelné stranice
- Boční štíty
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 254mm, 80T Kreator KRT020429
-6%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 60T Kreator KRT020424
-4%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 40T Kreator KRT020405
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
GB-EPR 40 Vodicí lišta NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Celková délka (L2): 459 mm
- Rozteč: 3/8"
- Šířka drážky: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 185mm, 48T Kreator KRT020503
-20%
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
SC 58DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-27%
- Pracovní délka (L1): 400 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 58
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 40T Kreator KRT020403
-9%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Vzduchový filtr AF-EPR NAREX
-5%
- Vzduchový filtr – AF-EPR
Skladem - ihned k odběru
Pilový řetěz SC52Dl 3/8
-5%
- Technická data:Pracovní délka (L1): 350 mmRozteč: 3/8"Tloušťka vodícího článku: 1,3 mmPočet článků: 52Popis:Pilový řetěz k vodicí liště 35 cm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 48T Kreator KRT020411
-24%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 18T Kreator KRT020406
-20%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SBN 9522 FC Pilové plátky NAREX
-40%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,2–3,2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 2304 MR Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,7 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 1304 MR Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO Pilový řetěz 3/8" 1,3 mm ( lišta 12" ) 44 článků pro RPCS 2630
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-25%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SG-EPL 120 Vložka proti třepení materiálu NAREX
-4%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
Special Alu NAREX 160×2.2×20 52TFZ
-35%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 52 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
SC 45DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 300 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 45
Skladem - ihned k odběru
Rukavice DUAL POWER Powerplus POWDPGLOVE01
- Rukavice Powerplus Dual Power Vám pomůžou ochránit Vaše ruce napřídklad při čištění strojů a lehkých prací.
- Prodyšná vrstva udržuje ruce suché a odvětrané.
- Pěnová latexová vrstva na nylonové bezešvé podšívce poskytuje ruce maximální komfort.
- Jsou unisex o velikosti XL a dají se prát.
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 216mm, 48T Kreator KRT020423
-20%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru