Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Dvoukotoučová bruska OPTIgrind GZ 40 D 3091025 Optimum
-13%
| Průměr kotouče: | 400 mm |
|---|---|
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
| S přímou bruskou: | Ne |
Není skladem
Excentrická bruska GEX 34-125 BOSCH 0601372300
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 340 W
- Hmotnost: 2,0 kg
- Brusný talíř Ø: 125 mm
Není skladem
Excentrická bruska GEX 34-150 BOSCH 0601372800
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 340 W
- Hmotnost: 2,1 kg
- Brusný talíř Ø: 150 mm
Není skladem
Ferm AGM1119P - Úhlová bruska 2600W 230mm
-13%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2600 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Není skladem