Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Výkonná excentrická bruska s regulací otáček, 150 mm FLEX ORE 3-150 EC 230/CEE
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite AG586 - Úhlová bruska 1200W 125mm
-5%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite AG590-B - Úhlová bruska 850W 125mm
-9%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 850 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worksite AG590-D - Úhlová bruska 850W 115mm
-5%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás