Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Bruska pásová, 1010w EXTOL PREMIUM 8894300
-7%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 360 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímá bruska 200W Powerplus POWX1341
-16%
| Příkon: | 200 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 40000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
125×6×22.2 A 30 BF Brusný kotouč na ocel vypouklý NAREX
-13%
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Diy DY 23020 - Kotouč řezný na ocel (10)
- DY 23020 kotouč řezný na ocel (10)
Skladem - ihned k odběru