Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Makita GD0810C Přímá bruska 6mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 7000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GD0811C Přímá bruska 6mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 7000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita M9503R Úhlová bruska MT 125mm,570W
-21%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 570 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-01208 papír brusný 533x30mm K100, 5ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás