Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Makita GA050GZ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 2.300 W
- Otáčky naprázdno: 11.000 min-1
- Průměr kotouče: 125 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA051GZ Aku úhlová bruska 150mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-22%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 2.300 W
- Otáčky naprázdno: 9.000 min-1
- Průměr kotouče: 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA4540C01 Úhlová bruska 115mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | ANO |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5021C Úhlová bruska s elektronikou 125mm,1450W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1450 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás