Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Makita BO5030 Excentrická bruska 125mm,300W
-12%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita BO6050J Univerzální bruska s regulací 150mm,750W,Makpac
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-18770-50 kotouč řezný nerez 125x1.2x22.23mm, 50ks= new D-65969-50
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-41589 kotouč řezný diamantový segmentový 115x22.23mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás