Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Makita 9404J Pásová bruska 100x610mm,1010W ,Makpac
-12%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 100 mm |
| Délka pásu: | 610 mm |
| Max. rychlost pásu: | 440 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9558HNRGK Úhlová bruska 125mm,840W,kufr
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 840 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9565HRZ Úhlová bruska 125mm,SJS,1100W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 965210026 kotouč brusný 145x3x22.23mm STOP
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás