Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Kožená pracovní zástěra NAREX


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 765448 | ||||||
| Výrobce | Narex | ||||||
| Cena bez DPH | 454 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 549 Kč | ||||||
Popis:
- ochrana proti odletujícím žhavým částicím
- vhodná pro svářeče, brusiče, kováře apod.
- materiál: trvanlivá hovězí štípanka včetně náprsní kapsy a uvazovacích šňůr
- barva: okrová
Vhodné příslušenství
Makita GB801 Dvoukotoučová bruska 205mm,550W
-12%
| Příkon: | 550 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 205 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita M9400 Pásová bruska MT 940W
-12%
| Příkon: | 940 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 100 mm |
| Délka pásu: | 610 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36918 brusný pás 100x610mm K100 5ks=old P-00371
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-37144 brusný pás 76x457mm K150 5ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás