Kovový nábytek MFG
MFG ZINGST 6 - 140
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MFG ZINGST 4 - 80
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 80 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MFG ZINGST 4 PLUS - 140
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MFG ZINGST 4 De Lux - 140
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MFG ZINGST 6 De Lux - 140
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
SHADOW SET - set zahradního nábytku
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - ihned k odběru
VeGAS 6 set se slunečníkem
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS MARIA SET 6 KOMPLET
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 120 cm |
| Šíře stolu: | 85 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
JENA SET VeGA
| Deska stolu: | Kov |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Kov |
| Délka stolu: | 88 cm |
| Šíře stolu: | 88 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PALERMO SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 160 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku rony ii. fieldmann
-12%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS TEREZA SET6 KOMPLET
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 85 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGAS PATRICIA 6
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 85 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku rony i. fieldmann
-24%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zah. nábytku melisa light fieldmann
-23%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 71 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku ruby light fieldmann
-23%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada záhradního nábytku ella fieldmann
-24%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zah.nábytku charlotte 4 fieldmann
-37%
- - velikost stolu: 150 × 90 × 74 cm
- - nosnost křesla 120 kg
- - zádová opěrka nastavitelná na 5 poloh
- - dvojitá syntetická tkanina – pohodlí i bez podsedáků
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku melisa dark fieldmann
-23%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 70 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada zahr. nábytku ruby dark fieldmann
-24%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Látka |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 96 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PORTO SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Plast |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Plast |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Není skladem
Střecha - VeGAS De Luxe
- Střecha na stan VeGAS DE LUXE 3x3m
Skladem - ihned k odběru
Altán LEONARDO 33 - síť(moskytiera) VeGA
- Moskytiéra pro altán LEONARDO 33, nejedná se o celý altán.
Skladem - ihned k odběru
Jutovina Milano černá VeGA
Skladem - ihned k odběru
Palram - Canopia Síť proti hmyzu (moskytiéra) pro Palermo 3000/3600
-17%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - ihned k odběru
Sedák 115x50x6-27C VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavám MAROCO SET 6-AL, VALENCIA SET 6-AL, VERONA SET 6, PARKWAY SET6, PARIS SET 6, VeGAS 4-AL a VeGAS 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-Vínový VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Altán LEONARDO 33 - střecha VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 130x48x10cm VeGA
- Podsedák tloušťka 100mm.Možno objednat k zahradní houpačce VeGAS pro 3 osoby.Upevnění ke konstrukci pomocí tkanic ve dvou rozích každé podušky.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás