Kotoučové pily Ferm
PodkategorieFerm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-10%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CSM1039 - Okružní pila 1200W 185mm
-13%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 43 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm TSM1036 - Stolní kotoučová pila 800W, 200 mm
-8%
- TSM1036 - Stolní kotoučová pila 800W, 200 mmStolní kotoučová pila TSM103 6 je určená k rovnému, podélnému a příčnému řezání tvrdého a měkkého dřeva neobsahujícího cizí tělesa, jako jsou hřebíky, šrouby, malta atd. Tato pila je ideální volbou pro domácí dílnu i profesionální využití, díky své kompaktní konstrukci a výkonnému motoru. Přesné řezy a snadná obsluha zajistí, že vaše projekty budou vždy na úrovni.Hlavní výhody
- Výkonný 800 W indukční motor zaručuje stabilní výkon pro různé typy řezání
- Přesnost řezu díky možnosti naklonění až do 45°
- Kompaktní a lehká konstrukce umožňuje snadnou manipulaci a skladování
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSM1048 - Aku okružní pila 20V 150mm - bez akumulátoru - Platform
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 48 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-12%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSM1041P - Okružní pila 1050W 190 mm
-13%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 68 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 46 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás