Tento produkt má dopravu
ZDARMA
Infračervené naftové topidlo GID 20 Güde 85127


Zakoupilo již více než
500 spokojených zákazníků
500 spokojených zákazníků

Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Není skladem | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zboží aktuálně nemáme skladem a není ani u dodavatele. Po vytvoření objednávky Vám přesný termín upřesníme telefonicky nebo mailem.
|
|||||||
| Kód produktu | 85127 | EAN | 4015671603074 | ||||
| Výrobce | Güde | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
16 782 Kč
Ušetříte 4 431 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 10 207 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 12 351 Kč | ||||||
Technická data:
- Typ topidla: naftové
- Síťové napětí: 220-240 V
- Frekvence: 50Hz
- Topný výkon: 20 kW
- Palivo: nafta
- Objem nádrže: 10,5 l
- Délka přípojného kabelu: 110 cm
- Délka: 57,5 cm
- Šířka: 34 cm
- Výška: 63,5 cm
- Hmotnost: 18,3 kg
Popis:
- Infračervené naftové topidlo GÜDE, určené pro staveniště a jiné dobře větrané prostory, které je třeba vytápět nebo sušit
- Produkuje příjemné a účinné sálavé teplo, které se přenáší prostřednictvím světelných vln, nikoliv vzduchem - díky tomu je ideální pro prašné prostření. Vybavení - funkce• spalování nafty• integrovaný termostat s digitálním ukazatelem• spalovací komora z vysoce žáruvzdorných keramických vláken• nehlučná technologie hořáku• elektronické zapalování• palivová nádrž vč
- palivoměru• praktická rukojeť
| Výkon | 20 kW |
|---|---|
| Regulace výkonu | Ano |
| Typ topidla | Naftové |
| Ventilátor | Ne |
| Termostat | Ano |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Váha | 18.3 kg |
Podobné produkty
HECHT 3021 - naftová horkovzdušná turbína
| Výkon: | 20 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 550 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - ihned k odběru
Kamna teplovzdušná olejová MASTER WA 33
| Výkon: | 33 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1000 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - ihned k odběru
Naftového horkovzdušného topidlo MASTER B150CED
| Výkon: | 44 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 900 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Naftového horkovzdušného topidlo MASTER B100CED
| Výkon: | 29 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 800 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás