Hoblíky Worksite
PodkategoriePodobné produkty
NÁHRADNÍ NOŽE, 2DÍLNÁ SADA Güde 55138
-27%
- Kompatibilita: GADH 200
- Rozměry: 210 x 22 x 2 mm
- Počet nožů: 2
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 22
Skladem - ihned k odběru
Tvrdokovové otočné nože NAREX HM-EDH 82
-27%
- Množství v balení: 2 ks
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1790 - elektrický hoblík
-27%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 15 mm |
Skladem - ihned k odběru
2 ks náhradních nožů pro hoblíky 82mm Kreator KRT991000
-20%
Skladem - ihned k odběru
Hoblík elektrický, 900w, polodrážka 24mm EXTOL PREMIUM 8893406
-29%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 24 mm |
Skladem - ihned k odběru
RUČNÍ HOBLÍK HO 82-850 Güde 58118
-25%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru
Hoblík elektrický, 710w EXTOL PREMIUM 8893404
-7%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. hloubka falcování: | 7 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-07945 2ks otočný nůž 82mm = old P-04282,793322-2,A-82921
-12%
Skladem - ihned k odběru
Hoblík 710W SKIL 1590DA
-11%
- Akustický tlak: 88 dB(A).
- Akustický výkon: 99 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací: < 2,5 m/s².
Skladem - ihned k odběru
Makita KP0800 Hoblík 82mm,620W
-12%
| Příkon: | 620 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2.5 mm |
| Max. hloubka falcování: | 9 mm |
Skladem - ihned k odběru
Scheppach HMS 850 protahovačka/hoblovka
-2%
- Typ motoru: 230 V, 50 Hz
- Příkon: 1250 W
- Otáčky: 8000 ot/min
- Záběr (protahování): 204 mm
Skladem - ihned k odběru
Aku hoblík 20V bezuhlíkový (bez AKU) Powerplus POWDP4050
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 1806B Velkoplošný hoblík 170mm,1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 170 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 15000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Hoblík aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891830
-9%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Šířka hoblování: | 60 mm |
Skladem - ihned k odběru
HOBLOVKA S PROTAHEM GADH 254 Güde 55441
-14%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1.500W / P1
- Otáčky nožové hřídele: 8.500 min-1
- Počet nožů: 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hoblík elektrický, 110mm, 1000w EXTOL PREMIUM 8893405
-7%
| Příkon: | 1000 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 110 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 8 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hoblovka s protahem GADH 200 Güde 55440
-31%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1.250 W/P1
- Otáčky nožové hřídele: 8.000/min.
- Počet nožů: 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
NOŽE NÁHRADNÍ, SADA Güde 55055
-28%
- Rozměry: 261 x 16,5 x 1,5mm
- Počet nožů: 2
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 15
- Výška sestaveného zařízení v mm: 1,5
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
NÁHRADNÍ NOŽE 258X20X1,5 MM Güde 55057
-28%
- Kompatibilita: GADH 254/230 - 400 V
- Rozměry: 258 x 20 x 1,5 mm
- Počet nožů: 2
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 20
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HOBLOVKA GDH 330 Güde 55268
-28%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1500 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 8.500 min-1
- Počet nožů: 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hoblovka s protahem ADH 305 5905305 Holzstar
- Rozměry stolu hoblovky: 1075×310mm
- Rozměry stolu protahu: 500×305mm
- Výška protahu: 6–160mm
- Max. úběr třísky: 2 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Sada nožů pro PPM1013, PPM1008, PPM1010
-5%
- Sada nožů pro PPM1013, PPM1008, PPM1010Sada nožů pro PPM1013, PPM1008, PPM1010 Vhodné pro všechny elektrické hoblíky s potřebnou délkou čepele 82 mm . V balení se nacházejí 2 ks. Použití na: tvrdé dřevo, měkké dřevo, dřevotřískové desky, laťové překližkyHlavní výhody
- Nože FP-650, FP-900, FP-82Ostrý, rovný, z tvrdokovu
- Délka x šířka: 82 x 5,5 mm
- Ostrý hoblovací nůž
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma HP-200 1500 W - Hoblovka s protahem
-18%
- Hoblovka s protahem PROMA HP-200Malá a kompaktní hoblovka s protahem, protahovačkou, tloušťkovací frézka, která lze snadno přenášet, je ideální stroj k montážním a kutilským pracem.HP-200 Hoblovka s protahem je malá a kompaktní. Lze ji snadno přenášet, je to ideální stroj k montážním a kutilským pracem. Hoblovka s protahem HP-200 je vysoce kvalitní stroj určený pro obrábění měkkého i tvrdého dřeva - plynulé tloušťkování a srovnávání. Hoblovka s vysouvacími podpěrami obrobků zároveň umožňuje pohodlnou manipulaci. Čisté pracoviště zajišťuje praktické odsávání třísek. Hoblovka má robustní, masivní konstrukci, hoblovací srovnávací stůl je vyroben z odolného hliníku a je opatřen naklápěcím dorazem pro srážení hran. Potřebnou stabilitu zajišťují nohy tlumící vibrace. Hoblovka rovněž disponuje spínačem při přetížení a spínačem nulového napětí, který zabraňuje nechtěnému spuštění stroje po výpadku proudu.Hlavní výhody
- Vhodná je zejména pro domácí a kutilské práce
- Tuhá konstrukce a výstupní otáčky válce se dvěma hoblovacími noži zajišťují kvalitně obrobený povrchHoblovka s protahem vhodná zejména pro domácí a kutilské práce, ale i pro malou a střední sériovou výrobu v truhlářských dílnách
- Snadná manipulace
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hoblovka s protahem ADH 200 AS 5905200 Holzstar
-14%
- Rozměry stolu hoblovky: 737×210mm
- Rozměry stolu protahu: 255×204mm
- Výška protahu: 5–120mm
- Rychlost posuvu: 7 m/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás