Elektrické přímočaré pily Makita
Makita 4327 Přímočará pila s regulací,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Makita JV0600K Přímočará pila s regulací a předkyvem,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 23 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4326 Přímočará pila 450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4350FCTJ Přímočará pila s regulací,předkyvem a světlem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4329 Přímočará pila s regulací a předkyvem,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351FCTJ Přímočará pila s regulací,předkyvem a světlem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4350CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W, Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 405123, pila přímočará s laserem EXTOL CRAFT 405122
- Extra: LASER napájený přímo ze sítě
- Hmotnost: 2kg
- Max. prořez dřevo: 55mm
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 405122, pila přímočará EXTOL CRAFT 405121
- Značka: EXTOL CRAFT
Není skladem
Pila přímočará s laserem, 800w EXTOL PREMIUM 8893101
- Extra: LED osvětlení, laser
- Hmotnost: 2,2kg
- Max. prořez dřevo: 80mm
- Max. prořez ocel: 10mm
Není skladem