Elektrické okružní pily Worx power tools
Podkategorie
Průměr kotouče 89
Průměr kotouče 140
Průměr kotouče 160
Průměr kotouče 165
Průměr kotouče 185
Průměr kotouče 190
Průměr kotouče 210
Průměr kotouče 235
Průměr kotouče 270
Průměr kotouče 355
Worx power tools WA5046 - Kotouč na dřevo 120x9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Worx power tools WA5047 - Kotouč na dřevo/kov 115 x 9,5 pro WU427, Worxsaw XL
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX445 - Okružní pila 1600W 190mm
-14%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 66 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 47 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX530 - Aku okružní pila 20V, 165mm, 1x2.0Ah - Powershare
- WX530 - Aku okružní pila 20V, 165mm, 1x2.0Ah - PowershareWX530 - Aku okružní pila 20V přichází s inovativním systémem ExacTrack. Tento systém umožňuje přesné a snadné podélné řezy.Pila je ideálním pomocníkem při řezání dřeva. Díky aretaci není výměna pilových kotoučů náročná
- rychlé a snadné. Šikovná měkká rukojeť, díky které pila perfektně padne do ruky, zajišťuje optimální pohodlí při řezání. Lze připojit běžný vysavač přímo k pile pomocí sacího adaptéru.Funkce PowerShare „One Battery, Upgrade Power“ znamená, že stejnou 20V baterii lze použít ve více konfiguracích pro napájení 40V a 80V produktůHlavní výhody
- 165 mm TCT kotouč pro řezání až 55 mm Nastavení sklonu od 0° do 50°Rychlé nastavení hloubky jednou pákou Elektrická nožová brzda pro bezpečný provoz Prachový port s integrovaným adaptérem pro vysavač pro udržení čistoty na pracovišti LED osvětlení pro viditelnost na tmavých místechKompatibilní se všemi bateriemi PowerShare Součást dodávky aku okružní pily WX5301x akumulátor (WA3551)1x nabíječka (WA3860)1x pilový kotouč TCT 24z1x imbus1x adaptér pro odsávání prachu
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx power tools WX425 - Okružní pila 1200W 160mm
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 38 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč na dřevo 190mm, 24T Kreator KRT020416
-5%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SF Pilové plátky NAREX
-36%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,27 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč univerzální 89mm, 24T Kreator KRT020501
-20%
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 250mm, 80T Kreator KRT020426
-13%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 170mm, 24T Kreator KRT020412
-21%
| Vnější průměr: | 170 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 140mm, 18T Kreator KRT020404
-21%
| Vnější průměr: | 140 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SBN 752 SF Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 7525 SFI Pilové plátky NAREX
-45%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,45 mm
- Rozteč zubů: 2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 903 F
-41%
- Rozteč zubů: 3 mm
- Pracovní délka (L1): 90 mm
- Celková délka (L2): 115 mm
- Tloušťka: 1,45 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita HS6601 Ruční kotoučová pila 165mm,1050W
-12%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 37.5 mm |
Skladem - ihned k odběru
Okružní pila 1 200 W / 185mm SET Powerplus POWESET4
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov a dřevo 225-14/10 Kreator KRT033001
-6%
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na kov a dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Použijete je k řezání dřeva, ocelových plechů, kovových trubek a dalších materiálů.Mají délku 225 mm a 10, respektive 14 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
SBN 5012 SF Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1 mm
- Rozteč zubů: 1,2–2,5 mm
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru s pvc terčíky na dlani, velikost 7" EXTOL LADY 99719
-25%
- Technické parametry: velikost 7"
- Značka: EXTOL LADY
Skladem - ihned k odběru
Nůž - 3.82 Li Easy AL-KO
- Nůž 38 cm pro sekačku 3.82 Li Easy, 38.2 Li Comfort, 382 Li Premium
Skladem - ihned k odběru
PÁS PILOVÝ 2240X12,7 MM/6Z Güde 55088
-28%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 185mm, 1600w EXTOL INDUSTRIAL 8793000
-8%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky SBN 5013 SFC NAREX
-42%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 1,3 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilové plátky NAREX SBN 1102 MR
- Rozteč zubů: 2 mm
- Pracovní délka (L1): 110 mm
- Celková délka (L2): 132 mm
- Tloušťka: 1,25 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový pás - 13x1435/10-14z bimetal pro RPPR-125
-12%
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 60T Kreator KRT020422
-20%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru