Elektrické okružní pily Proma
Podkategorie
Průměr kotouče 89
Průměr kotouče 140
Průměr kotouče 160
Průměr kotouče 165
Průměr kotouče 185
Průměr kotouče 190
Průměr kotouče 210
Průměr kotouče 235
Průměr kotouče 270
Průměr kotouče 355
Proma Pilový kotouč - 160x2,2x20/16 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma RPI-451 Kožená zástěra
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 185x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 200x2,6x30/16,18,20,25,25,4 - 24 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 20 zubů - střídavý šikmý s vyhazovačem
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,2x20/16 - 30 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Řetěz Oregon 3/8" pro PGR-5880/2
- řetěz Oregon 3,8"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Řetěz Oregon 3/8" pro PGR-3800 (40cm)
- Řetěz 3/8" 40cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 165x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 210x2,6x30/16,18,20,25 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 200x2,6x30/16,18,20,25 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,6x20/16 - 30 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 180x2,5x20/16 - 50 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 250x2,9x30/16,18,20,25 - 60 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Řetěz Oregon 3/8" pro PGR-5880 (50cm)
- Řetěz 3/8" 50cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Řetěz pro PGK-4304 lišta 25cm
- Řetěz pro PGK-4304 25cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 250x3,2x30 - 20 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 180x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 160x2,7x20 - 12 zubů - speciální
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 255x3x30/16,18,20,25,25,4 - 40 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 250x2,9x30/16,18,20,25 - 24 zubů - střídavý šikmý s vyhazovačem
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Pilový kotouč - 190x2,6x30/16,18,20,25 - 50 zubů - střídavý šikmý
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás