Elektrické okružní pily Metabo
Podkategorie
Průměr kotouče 89
Průměr kotouče 140
Průměr kotouče 160
Průměr kotouče 165
Průměr kotouče 185
Průměr kotouče 190
Průměr kotouče 210
Průměr kotouče 235
Průměr kotouče 270
Průměr kotouče 355
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640633
-45%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640629
-42%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640596
-44%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Multi Material BOSCH 2608640519
-16%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 42 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608640430
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641185
-42%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641170
-12%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 12 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640801
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x4,0mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805009
-42%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 5-50mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 75x4,0mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x4,0mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805007
-42%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 5-50mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 75x4,0mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x2,5mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805005
-42%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 3-30mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 75x2,5mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x2,5mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805003
-42%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 3-30mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 75x2,5mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 11" EXTOL PREMIUM 8856638
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 11"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Worx WA5076 - Kotouč na dřevo pro WU427
-5%
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 9.5 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H10-7 řetěz pilový 30cm 1.3mm 3/8" .050" 46čl LP Makita
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H35-1 řetěz pilový 38cm 1.5mm 0.325" .058" 64čl Makita = old 514686764
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H50-5 řetěz pilový 43cm 1.5mm 3/8" .058" 64čl Makita = Dolmar 958099064
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H54-7 řetěz pilový 60cm 1.5mm 3/8" .058" 84čl Makita = old 528099784
-31%
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ PÁS 1425X10X0,65 MM,6 Z Güde 83817
-28%
- Rozměry: 1.425 x 10 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1425X6X0,65 MM, 6 Z Güde 83815
-28%
- Rozměry: 1.425 x 6 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 6
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč pilový s sk plátky, o 600x3,8x30mm, 60t EXTOL CRAFT 19128
- Info: ekonomická řada pilových kotoučů s SK plátky na podélné a příčné řezy masivních dřev a dřevin splňující normu EN 847-1
- Technické parametry: O 600x3,8x30mm, 60T
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 3,0mm, max.ot. 2500/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1425X5X0,65 MM,14 Z Güde 83816
-28%
- Rozměry: 1.425 x 4 x 0,65 mm
- Počet zubů: 14 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1435 x 13 x 0,65 x 6Z/" Güde 40548
-27%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1435 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás