Dvoukotoučové brusky Worksite
Podobné produkty
Dvoukotoučová stolní bruska GBG 60-20 BOSCH 060127A400
-12%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Dvoukotoučová stolní bruska GBG 35-15 BOSCH 060127A300
-12%
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska stolní dvoukotoučová, 350w EXTOL PREMIUM 8892110
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Stolní dvoukotoučová bruska GDS 125 Güde
| Příkon: | 150 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Kombinovaná pásová a kotoučová bruska 240W Powerplus POWX1270
-11%
| Příkon: | 240 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Není skladem
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 20 S (400 V) 3101575 Optimum
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ano |
Není skladem
Makita GB602W Dvoukotoučová bruska s držákem,150mm,250W
-12%
| Příkon: | 250 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 20 B (400 V) 3101615 Optimum
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 15 B (230 V) 3101600 Optimum
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Bruska kotouč-kartáč OPTIgrind GZ 40 C 3091079 Optimum
-13%
| Průměr kotouče: | 400 mm |
|---|---|
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
| S přímou bruskou: | Ne |
Není skladem
Dvoukotoučová bruska OPTIgrind GZ 40 D 3091025 Optimum
-13%
| Průměr kotouče: | 400 mm |
|---|---|
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
| S přímou bruskou: | Ne |
Není skladem
Bruska kotouč-kartáč OPTIgrind GZ 25 CD 3091085 Optimum
-5%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 250 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Kombinovaná bruska OPTIgrind GU 25 B (400 V) 3101620 Optimum
-13%
| Průměr kotouče: | 250 mm |
|---|---|
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
| S přímou bruskou: | Ne |
Není skladem
Bruska kotouč-kartáč OPTIgrind GZ 25 C 3091075 Optimum
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 250 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Bruska kotouč-kartáč OPTIgrind GZ 20 C 3091070 Optimum
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Dvoukotoučová bruska OPTIgrind GZ 30 DD 3091050 Optimum
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 300 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Dvoukotoučová bruska OPTIgrind GZ 20 DD 3091040 Optimum
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Dvoukotoučová bruska OPTIgrind GZ 30 D 3091020 Optimum
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 300 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Dvoukotoučová bruska OPTIgrind GZ 25 D 3091015 Optimum
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 250 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
Dvoukotoučová bruska OPTIgrind GZ 20 D 3091010 Optimum
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Není skladem
125×22 24 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-21%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R24
Skladem - ihned k odběru
125×22 80 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-9%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R80
Skladem - ihned k odběru
Brusný pás 760 x 40, K80, zirkonkorund 3726882 Metallkraft
Skladem - ihned k odběru
Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo 125×22 60 A-B02 NAREX
-9%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R60
Skladem - ihned k odběru