Drtiče větví, štěpkovače VeGA
PodkategorieVeGA CH1214
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 10.5 kW |
| Max. průměr dřeva: | 120 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA LSG2812
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VeGA CH1065
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 5.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Podobné produkty
Makita UD2500 Elektrický drtič větví 2500W
-12%
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Proma MZD-15/120 - Motorový zahradní drtič, 15 Hp, 120 mm
-5%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9.7 kW |
| Max. průměr dřeva: | 120 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Weibang WB SH 4003E
| Výkon: | 2400 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Samovtahování větví: | Ano |
Není skladem
Drtič Odpadu El. Easy Crush 2800 Lh AL-KO
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Weibang WB CH 1013 LC-D
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9.8 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Motorový zahradní drtič GH 4.1-50 Güde 94429
-31%
- Výkon motoru: 4,1 kW • 5,6 HP
- Typ motoru: jednoválcový 4taktní OHV
- Otáčky motoru: 3600 min-1
- Zdvihový objem válce: 212 cm³
Není skladem
DRTIČ ZAHR.OD EL SOLO BY AL-KO DUO 2500
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Samovtahování větví: | Ano |
Není skladem