Drtiče větví a štěpkovače Güde
Drtiče větví a štěpkovače Güde představují spolehlivé německé řešení pro efektivní zpracování zahradního odpadu a údržbu zeleně. V nabídce najdete jak elektrické drtiče větví a elektrické štěpkovače pro pohodlnou práci v blízkosti elektrické přípojky, tak výkonné benzínové drtiče větví pro práci v terénu bez omezení kabelem.
Zahradní drtiče větví Güde se vyznačují robustní konstrukcí a různými typy drtících hlav – od nožových po válcové systémy. Elektrické štěpkovače nabízejí tichý provoz a snadnou obsluhu, zatímco benzínové modely poskytují maximální mobilitu a výkon pro náročnější úkoly.
Mezi nejpopulárnější modely patří elektrický štěpkovač GH 2800 SUPER SILENT Güde 94375 s tichým chodem a plastovým sběracím boxem, a výkonný motorový zahradní drtič GH 651 B Güde 94396 B s motorem 4,8 kW pro zpracování větví až do průměru 76 mm. Všechny štěpkovače větví Güde jsou navrženy pro dlouhodobé a spolehlivé používání v různých zahradnických aplikacích.
Elektrický zahradní drtič GH 2501 Güde 94372
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Vak |
Elektrický štěpkovač GH 2800 SUPER SILENT Güde 94375
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 45 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Elektrický štěpkovač GH 2801 SILENT Güde 94374
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 44 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Vak |
Motorový drtič GH 651 B Güde 94396
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.8 kW |
| Max. průměr dřeva: | 76 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Motorový zahradní drtič GH 5.6-50 Güde 94407
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.1 kW |
| Max. průměr dřeva: | 30 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Motorový zahradní drtič GH 11.7-100 Güde 94409
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 8.6 kW |
| Max. průměr dřeva: | 70 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Motorový zahradní drtič GH 4.1-50 Güde 94429
- Výkon motoru: 4,1 kW • 5,6 HP
- Typ motoru: jednoválcový 4taktní OHV
- Otáčky motoru: 3600 min-1
- Zdvihový objem válce: 212 cm³
Podobné produkty
Drtič Odpadu El. Easy Crush 2800 Lh AL-KO
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Weibang WB CH 1013 LC-D
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9.8 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
DRTIČ ZAHR.OD EL SOLO BY AL-KO DUO 2500
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Samovtahování větví: | Ano |