Drtiče větví GTM Professional
Drtiče větví GTM Professional patří k nejlepším drtičům větví na trhu. Kombinují nizozemskou kvalitu s více než stoletými zkušenostmi. Mezi těmito profesionálními drtiči větví najdete jak benzínový drtič větví pro mobilní použití, tak elektrický drtič větví pro tichý provoz v obydlených oblastech.
Drtič dřeva GTM využívá pokročilé nožové ústrojí, které efektivně zpracovává větve a automaticky je vtahuje do stroje. Drtiče na větve GTM se vyznačují robustní konstrukcí s pneumatickými koly pro snadnou manipulaci a bezpečnostními prvky splňujícími evropské normy. Vybrané modely jsou vybaveny pásovým pojezdem pro práci v obtížném terénu a na svažitých pozemcích, kde standardní kola nestačí.
K nejoblíbenějším modelům patří:
- GTM GTS 1300 RG - Nejlepší drtič větví s pásovým pojezdem pro obtížný terén a maximální mobilitu při zpracování větví do 100 mm.
- GTM GTS 900G - Profesionální drtič větví s optimálním poměrem výkonu (7,3 kW) a ceny pro středně velké zahrady.
- GTM GTS 600 E - Elektrický drtič větví ideální pro tichý provoz v obydlených oblastech s možností zpracování větví do 50 mm.
Benzínové štěpkovače (drtiče větví)
Elektrické štěpkovače (drtiče větví)
Příslušenství pro drtiče a štěpkovače
GTM GTS 1300 RG benzinový drtič dřeva s pásovým pojezdem
-2%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 11 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTM GTS 1300 WDG benzinový drtič dřeva s pojezdem
-11%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 11 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTM GTS 600 drtič dřeva s benzinovým motorem
-2%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 4.4 kW |
| Max. průměr dřeva: | 50 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTM GTS 900G drtič dřeva s benzinovým motorem
-2%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 7.3 kW |
| Max. průměr dřeva: | 80 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTM GTS 1300 G drtič větví s benzinovým motorem
-2%
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 8.2 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
GTM GTS 600 E drtič dřeva s elektrickým motorem
-11%
| Výkon: | 2200 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 50 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
| Sběrací nádoba: | Nastavitelný komín |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Drtič Odpadu El. Easy Crush 2800 Lh AL-KO
| Výkon: | 2800 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Sběrací nádoba: | Plastový box |
Není skladem
Weibang WB CH 1013 LC-D
| Pohon: | Benzín |
|---|---|
| Výkon: | 9.8 kW |
| Max. průměr dřeva: | 100 mm |
| Typ drtící hlavy: | Nožový |
Není skladem
Motorový zahradní drtič GH 4.1-50 Güde 94429
-31%
- Výkon motoru: 4,1 kW • 5,6 HP
- Typ motoru: jednoválcový 4taktní OHV
- Otáčky motoru: 3600 min-1
- Zdvihový objem válce: 212 cm³
Není skladem
DRTIČ ZAHR.OD EL SOLO BY AL-KO DUO 2500
| Výkon: | 2500 W |
|---|---|
| Max. průměr dřeva: | 40 mm |
| Typ drtící hlavy: | Válcový |
| Samovtahování větví: | Ano |
Není skladem