Brusky Hecht
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
HECHT 1323 - úhlová bruska
-22%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2350 W |
| Max. otáčky: | 6500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
000176260 - brusný papír
-2%
- Brusný papír k HECHT 1762, hrubost 60, připevnění suchým zipem, 5 ks v balení
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1781 - elektrická pásová bruska
-29%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 380 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1300 - úhlová leštička a bruska
-17%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1300 W |
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Váha: | 2.4 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 130001 - brusný papír pro HECHT 1300
-3%
- Brusný papír pro leštičku HECHT 1300.
- 180 mm, 3 ks v balení, hrubost P80
Skladem - ihned k odběru
Podobné produkty
Proxxon Tužková bruska PS 13
-4%
- Stejnosměrné napětí 12 – 18 V. 8.000 kmitů/min (2,5 mm).
- Délka160 mm.
- Hmotnost 130 g.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Přesná vrtací bruska FBS 240/E
-4%
- 5.000 – 20.000 ot./min.
- Příkon max. 100 W.
- Napětí 220 – 240 V.
- Délka 200 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Jemná vrtačka a bruska FBS 12/EF
-4%
- Stejnosměrné napětí 12 - 18 V. 100 W.
- Elektronická regulace otáček 3.000 - 15.000/min.
- Délka 185 mm.
- Hmotnost 450 g.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Brousicí a lešticí přístroj SP/E
-4%
- 220 – 240 V. 3.000 – 9.000 ot./min.
- Kotouče 50 x 13 x 12,7 mm.
- Rychlost broušení 8 – 24 m/s.
- Hmotnost cca 1.200 g.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Pásová bruska BS/E
-4%
- 220 – 240 V.
- Příkon max. 100 W.
- Brusný pás 10 x 330 mm (brusná plocha 10 x 110 mm).
- Rychlost broušení 225 – 450 m/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Pásová bruska BBS/S
-4%
- 220 – 240 V.
- Napětí 150 W.
- Brusný pás 40 x 260 mm.
- Brusná plocha 60 x 40 mm.Rychlost brusného pásu 160 m/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Rohová bruska OZI/E
-4%
- Napětí 220 – 240 V.
- Příkon max. 80 W.
- Brusná plocha 65 x 65 x 65 mm.
- Frekvence broušení regulovatelná od 5.000 – 12.000 kmitů/min.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Vrtací bruska s dlouhým krkem LBS/E
-4%
- 220 – 240 V.
- Příkon max. 100 W. 5.000 – 20.000 ot./min.
- Délka 300 mm.
- Hmotnost 630 g.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Čelní kotoučová bruska TG 125/E
-4%
- 220 – 240 V. 140 W. 50/60 Hz.
- Regulovatelná rychlost broušení od cca. 250 do 800 m/min (odpovídá 1.150 – 3.600 ot./min).
- Brusný kotouč Ø 125 mm.
- Stůl 98 x 140 mm.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proxxon Průmyslová vrtací bruska IBS/E
-4%
- 5.000 – 20.000 ot./min.
- Příkon max. 100 W.
- Napětí 220 – 240 V.
- Stabilní převodová skříň z hliníkového tlakového odlitku.
Není skladem
Proxxon Úhlová bruska s dlouhým krkem LHW
-4%
- 220 – 240 V.
- Max. 100 W. 13.000 ot./min.
- Kotouče Ø 50 mm s 10 mm upnutím.
- Délka 270 mm.
Není skladem
125×22 24 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-21%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R24
Skladem - ihned k odběru
125×22 80 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-9%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R80
Skladem - ihned k odběru
Univerzální ostřička GUS 650 Güde 94102
-32%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 65 W
Skladem - ihned k odběru
Brusný pás 760 x 40, K80, zirkonkorund 3726882 Metallkraft
Skladem - ihned k odběru
Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo 125×22 60 A-B02 NAREX
-9%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R60
Skladem - ihned k odběru
Ferm AGM1087 - Úhlová bruska 850W 125mm
-22%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 880 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
125×22 36 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-21%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R36
Skladem - ihned k odběru
Lumag DS 450S
-9%
- Diamantový řezný kotouč
- Průměr 450 mm
Skladem - ihned k odběru
Přímá bruska 200W Powerplus POWX1341
-16%
| Příkon: | 200 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 40000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Makita GA5030R Úhlová bruska 125mm,720W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 720 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Diy DY 23020 - Kotouč řezný na ocel (10)
- DY 23020 kotouč řezný na ocel (10)
Skladem - ihned k odběru
125×22 120 A-B02 Fíbrový brusný kotouč na kov a dřevo NAREX
-30%
- ø kotouče: 125 mm
- Zrnitost: R120
Skladem - ihned k odběru
RK ø 125×1×22.2 A 60R-BFB INOX 41 Řezný kotouč 2v1 pro řezání běžné a ušlechtilé oceli NAREX
-22%
- ø kotouče: 125 mm
- ø upínacího otvoru: 22,2 mm
- Tloušťka: 1 mm
Skladem - ihned k odběru