Akumulátorové sekačky Güde
PodkategorieAkumulátorová sekačka na trávu ERM 18-201-23 Güde 58486
-26%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
- Otáčky motoru: 6.000 min-1
- Šířka záběru: 210 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová sekačka na trávu 320/20-4 Güde 95850
-28%
- Druh pohonu: akumulátorový
- Napětí akumulátoru: 20 V
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah
Není skladem
Akumulátorová sekačka na trávu ERM 18-0 Güde 58487
-30%
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Otáčky motoru: 6.000 min-1
- Šířka záběru: 210 mm
- Výška sekání: 25 - 48 mm
Není skladem
Akumulátorová sekačka na trávu RM 18-0 Güde 58401
-26%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Minimální výška sečení: | 25 mm |
Není skladem
Akumulátorová sekačka na trávu RM 18-401-23 Güde 58400
-28%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 33 cm |
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
Není skladem
Akumulátorová sekačka na trávu RM 36-0.37 Güde 58471
-30%
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 37 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
Akumulátorová sekačka na trávu RM 36-402-30.37 Güde 58470
-31%
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Záběr sekačky: | 37 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
Není skladem
Akumulátorová sekačka na trávu RM 36-0.43 Güde 58473
-28%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Záběr sekačky: | 43 cm |
| Plocha trávníku: | 400 m2 |
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
Není skladem
OLEJ PRO PNEUMATICKÉ NÁŘADÍ 1 L Güde 40060
-31%
- Obsah: 1.000 ml
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 54
- Výška sestaveného zařízení v mm: 225
- Délka sestaveného zařízení v mm: 105
Skladem - ihned k odběru
HYDRAULICKÝ OLEJ HLP 46, 1 L Güde 42006
-32%
- Obsah: 1 l
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 65
- Výška sestaveného zařízení v mm: 225
- Délka sestaveného zařízení v mm: 115
Skladem - ihned k odběru
HYDRAULICKÝ OLEJ HLP 46, 5 L Güde 42004
-25%
- Obsah: 5 l
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 140
- Výška sestaveného zařízení v mm: 250
- Délka sestaveného zařízení v mm: 175
Skladem - ihned k odběru
KOMPRESOROVÝ OLEJ Güde 40056
-27%
- Obsah: 1.000 ml
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 62
- Výška sestaveného zařízení v mm: 212
- Délka sestaveného zařízení v mm: 113
Skladem - do 3-5 dnů u Vás