Aku vrtací šroubováky (aku vrtačky) Scheppach
Podkategorie
Aku šroubováky 3,6 V
Aku šroubováky 7,2 V
Aku šroubováky 10,8 V
Aku šroubováky 12 V
Aku šroubováky 14,4 V
Aku šroubováky 16 V
Aku šroubováky 18 V
Aku šroubováky 20 V
Aku šroubováky 40 V
Příslušenství pro vrtačky a šroubováky
Scheppach Sada SDS MAX sekáčů (plochý + špičatý, 18 x 355 mm) pro DH 1200 MAX, AB 1500, AB 2000
-13%
- Jedná se o sadu plochého a špičatého sekáče s uchycením SDS MAX, určených pro vybraná sekací a demoliční kladiva Scheppach.Kompatibilní stroje:DH 1200 AMXAB 1500AB 2000 Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CSD40-20Li aku 20V vrtací šroubovák + 2x baterie 2 Ah + nabíječka + kufr
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach Sada 3 vrtáků SDS Plus pr. 8/10/12 mm
-13%
- Jde o sadu sadu 3 vrtáků o průměru 8, 10 a 12 mm, které jsou určeny do sklíčidel SDS Plus. Příslušenství není vybaveno vlastním návodem k obsluze. Bezpečnostní pokyny a upozornění jsou uvedeny v návodu k obsluze příslušného kompatibilního stroje.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:Scheppach GmbHGünzburger Str. 69, 89335 Ichenhausen, Germanyemail: service@scheppach.com
Není skladem
Podobné produkty
Rychloupínací sklíčidlo NAREX KC-D 10-3/8 I
-31%
- Upínání / stopka: 3/8"-24 UNFRozsah sklíčidla: 1–10 mm
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do kovu HSS-R NAREX 19-SET METAL HSS
-20%
- Množství v balení: 19 ks
Skladem - ihned k odběru
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00420
-10%
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - ihned k odběru
65-Bit Box SUPER LOCK 65dílná sada bitů NAREX
-31%
- Množství v balení: 65 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
Tuk pro mazání stopky nástroje NAREX Klüberplex BEM-41-132
-25%
- Tuk pro mazání stopky nástroje – Klüberplex BEM-41-132
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP453SYE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791110
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION Powerplus POWC1071
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 13 mm Kreator KRT011202
-22%
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482RFEB Aku vrtací šroubovák černý Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec nýtovací na vrtačku t, pro trhací nýty 2,4-6,4mm, crmov FORTUM 4770663
-24%
- Info: tříčelisťové, náhradní čelisti 4770690
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: pro trhací nýty 2,4-6,4mm
- Značka: FORTUM
Skladem - ihned k odběru
CC 16-5/8 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-20%
- Rozsah sklíčidla: 3–16 mm
- Upínání / stopka: 5/8“-16 UN
Skladem - ihned k odběru
AH-AV M8 Přídavné držadlo SOFTGRIP NAREX
- Přídavné držadlo SOFTGRIP – AH-AV M8
Skladem - ihned k odběru
Narex DB-MULTIPACK - Sada vrtáků (Kov, Dřevo, Beton, SDS-PLUS)
-7%
- EAN 13: 8590163873990
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku share20v, 20v li-ion (2×), 1500mah EXTOL PREMIUM 8891802
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 28 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 766027-7 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm = old196311-0
-29%
Skladem - ihned k odběru
Kuželový záhlubník 19 mm Kreator KRT011204
-16%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-24941 sekáč zahnutý SDS-Plus 40x200mm=altD-78324 STOP
-12%
- Sekáč široký zahnutý. S ergonomicky zalomenou pracovnístranou.
Skladem - ihned k odběru
35-Bit Box SUPER LOCK 35dílná sada bitů NAREX
-32%
- Množství v balení: 35 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
CC 10-1/2 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-3%
- Rozsah sklíčidla: 1–10 mm
- Upínání / stopka: 1/2“-20 UNF
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do kovu HSS-R NAREX 6-SET METAL HSS
-23%
- Množství v balení: 6 ks
Skladem - ihned k odběru
Makita 194080-7 sklíčidlo SDS-Plus rychloupínací = old 193886-0
-12%
- Makita Sklíčidlo pro rychlou výměnu (SDS-Plus) HR2450T
Skladem - ihned k odběru
Sada vrtáků do dřeva NAREX 5-SET WOOD
-23%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
Makita B-44884 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 21 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru