Aku vrtací šroubováky (aku vrtačky) Ferm
PodkategorieFerm CDM1119 - Aku vrtačka šroubovák 12V 20Nm 2x1,5Ah
-11%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 20 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CDM1120 - Aku vrtačka šroubovák 18V 20Nm 2x1,5Ah
-8%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1146 - Aku multifunkční šroubovák 4,0V, 1,5Ah (s kufrem a příslušenstvím)
-5%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
| Váha: | 1.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1132 - Aku Li-Ion šroubovák 3,6V - 1,3Ah
-13%
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1158 - Aku vrtačka šroubovák 20V 26Nm 1x2Ah
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 26 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1143 - Aku vrtačka šroubovák 20V 40Nm - bez akumulátoru - Platform
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1141P - Aku vrtačka s příklepem 20V 50Nm 2x2Ah
-15%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1138 - Aku vrtačka s příklepem 20V 45Nm 2x2Ah
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586775
-15%
- Průměr (D) mm: 24,00
- Pracovní délka mm: 200
- Celk. délka mm: 320
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586778
-12%
- Průměr (D) mm: 25,00
- Pracovní délka mm: 400
- Celk. délka mm: 520
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586777
-12%
- Průměr (D) mm: 25,00
- Pracovní délka (L1) mm: 200
- Celková délka (L2) mm: 320
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586779
-12%
- Průměr (D) mm: 25,00
- Pracovní délka mm: 600
- Celk. délka mm: 720
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586780
-12%
- Průměr (D) mm: 25,00
- Pracovní délka mm: 800
- Celk. délka mm: 920
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586784
-15%
- Průměr (D) mm: 28,00
- Pracovní délka mm: 200
- Celk. délka mm: 320
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586786
-12%
- Průměr (D) mm: 28,00
- Pracovní délka mm: 600
- Celk. délka mm: 720
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586787
-12%
- Průměr (D) mm: 28,00
- Pracovní délka mm: 800
- Celk. délka mm: 920
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586789
-15%
- Průměr (D) mm: 30,00
- Pracovní délka mm: 200
- Celk. délka mm: 320
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586793
-21%
- Průměr (D) mm: 32,00
- Pracovní délka mm: 600
- Celk. délka mm: 720
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Bosch vrták Speed X 17x200x340mm SDS-max
-12%
- Technická data pro:
- Vrták Speed X Bosch 17x200x340mm SDS-maxPrůměr 17 mmPracovní délka 200 mmCelková délka 340 mmUpínání SDS-Max
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586782
-12%
- Průměr (D) mm: 26,00
- Pracovní délka mm: 200
- Celk. délka mm: 320
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586783
-12%
- Průměr (D) mm: 26,00
- Pracovní délka mm: 400
- Celk. délka mm: 520
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
31 dílná sada Pick&Click šroubovacích bitů Impact Control BOSCH 2607017574
-12%
Není skladem
32 dílná sada šroubovacích bitů BOSCH 2607017564
-15%
Není skladem
35 dílná sada Pick&Click šroubovacích bitů Impact Control a vrtáků do kovu BOSCH 2607017567
-12%
Není skladem
Makita 136405-9 převodovka se sklíčidlem HP001G = old136359-0=new137322-6
-12%
Není skladem
Makita 196307-1 sklíčidlo 1/2" 1 - 10mm rychloupínací = old763185-0 STOP
Není skladem
Makita B-11483 děrovka BiM Ezychange 92mm alt Ezychange 2 STOP
-15%
Není skladem
Makita B-48212 vrták SDS-Plus V-plus 24x550/600mm
-20%
Není skladem
Makita B-48228 vrták SDS-Plus V-plus 25x200/250mm = oldP-02749 STOP
-22%
Není skladem
Makita B-64331 sekáč plochý SDS-Max 400x25mm=newD-34213
-20%
Není skladem
Makita B-64397 vrták SDS-Plus s odsáváním 14x240/360 STOP
-22%
Není skladem
Makita B-64559 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 35x700/900mm STOP
-12%
Není skladem