Aku šroubováky bez příklepu -
PodkategorieVykružovací korunkové vrtáky, sada 18 - 63mm 10ks
-5%
- Hladké, čisté a přesné řezání otvorů.Korunky z uhlíkové oceli:Ø 19, 22, 25, 28, 38, 44, 51, 64 mmPoužití na vrtání do materiálů: dřevo, laminát, sádrokarton, plast, guma, atd.Nepoužívejte na vrtání do ocelových plechů a jiných kovů.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- Sada bitů TRX+XZN kovový obal 40dílů
-12%
- Sada hrotů (40 ks)Sada obsahuje:Redukce na bity 1/2" - 10 mm
- Redukce na bity 3/8" - 10 mm10 mm bity 30 mm
- Spline: M5, M6, M8, M10, M12
- TRX: T20, T25, T27, T30, T35, T40, T45, T50, T55, T60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sada HSS korunkové vrtáky Bi-metal 19 - 64 mm 13ks
-6%
- Použití: Dřevo
- Dřevotříska
- Sádrokarton
- Kovy do síly 8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita DDF482RFEB Aku vrtací šroubovák černý Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF485RFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482Z Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF453SYE Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF453SFX1 Aku vrtací šroubovák s příslušenstvím Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CDM1120 - Aku vrtačka šroubovák 18V 20Nm 2x1,5Ah
-8%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 32 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF453SFE Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4-rychlostní aku-šroubovák 18,0 V FLEX DD 4G 18.0-EC/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 135 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF453SYEL Aku vrtací šroubovák se svítilnou Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF482RFJ1 Aku vrtací šroubovák se svítilnou 3x Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák BS 18-201-30K II Güde 58526
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF458Z Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF484Z Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
4-rychlostní aku-šroubovák 18,0 V FLEX DD 4G 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 135 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
2-rychlostní aku-vrtací šroubovák 18,0 V FLEX PD 2G 18.0-EC
-8%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 90 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU VRT. ŠROUBOVÁK BS 18-0 II Güde 58524
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 30 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18DD7-252S aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18DD5-0 aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RYOBI R18DD3-0 aku 18 V kompaktní šroubovák/vrtačka ONE+ (bez baterie a nabíječky)
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF485SFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V 3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové příklepové vrtací šroubováky GSB 185-LI BOSCH 06019K3103
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-110 C BOSCH 06019G0109
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 110 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 BOSCH 06019H5001
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 BOSCH 06019H5000
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás