Aku rázové utahováky EXTOL INDUSTRIAL
PodkategorieUtahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, 2x4000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791255
-5%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791810
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL IN...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
| Počet rázů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, bez baterií a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791256
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791815, utahovák rázový 1/2" aku share20v, 400nm, brushless, 20v li-...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Podobné produkty
Akumulátorový rázový utahovák BSS 18-0-1/4" BL Güde 58447
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 200 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 180nm, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891811
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 41mm, l 57mm, crmov FORTUM 4703041
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 41mm, L 57mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 38mm, l 57mm, crmov FORTUM 4703038
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 38mm, L 57mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 36mm, l 57mm, crmov FORTUM 4703036
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 36mm, L 57mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 34mm, l 57mm, crmov FORTUM 4703034
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 34mm, L 57mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 33mm, l 57mm, crmov FORTUM 4703033
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 33mm, L 57mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 32mm, l 54mm, crmov FORTUM 4703032
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 32mm, L 54mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 27mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703027
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 27mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 24mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703024
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 24mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 22mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703022
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 22mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 21mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703021
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 21mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 19mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703019
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 19mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hlavice nástrčná rázová 3/4", 17mm, l 52mm, crmov FORTUM 4703017
- Materiál: CrMoV
- Technické parametry: 17mm, L 52mm
- Značka: FORTUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 203-SB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 300 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CSR 350-3S Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
- Napájecí napětí: 20,0 V
- Otáčky naprázdno – prac. režim 1: 0–1 000 /min
- Otáčky naprázdno – prac. režim 2: 0–2 000 /min
- Max. ø vrtání – dřevo: 12 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AD S12/S34 Přechodový adaptér NAREX
- Upínání / stopka: 1/2"
- Adaptér na: 3/4"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 122-S Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 139 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 200-SB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 300 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 600-3MTB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 60 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 1500 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ASR 200-3SB Akumulátorový rázový utahovák NAREX
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CID180-20Li aku 20 V rázový utahovák
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Scheppach CIW350-20Li aku 20 V rázový utahovák (bez baterie a nabíječky)
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTD173RTJ Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V/5,0Ah, Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V/5,0Ah
- Otáčky naprázdno: 0-1.100/2.100/3.200/3.600 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0-1.100/2.600/3.600/3.800 min-1
- Max. utahovací moment: 180 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás