Aku pily přímočaré Worx garden
PodkategorieWorx garden WA0151 - Lišta na řetěz pro WG324E
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx garden WA0142 - Řetěz pro WG324E
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx garden WA0146 - Lišta na řetěz pro WG322E
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Worx garden WA0140 - Řetěz pro WG322E
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JSB 18.0-EC/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JS 18.0-EC/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-přímočará pila 18.0 V FLEX JS 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV103DSAJ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdup 70405-0 20v přímoč. pila fieldmann
-33%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDPO3000
-10%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.500 min⁻¹
- Výška zdvihu: 20 mm
- Typ upnutí: T
Není skladem
Akumulátorová kmitací pila GST 185-LI BOSCH 06015B3023
-10%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Počet zdvihů při volnoběhu, od: 0 zdvihů/min
- Počet zdvihů při volnoběhu, až: 3.500 zdvihů/min
- Počet volnoběžných zdvihů: 0 – 3.500 zdvihů/min
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem
SBN 754 MR Pilové plátky NAREX
-33%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Adaptér na vodící lištu NAREX AD-GR
-27%
- pro napojení EPK 16 na vodicí lištu
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. L NAREX MG-L
-31%
- Velikost: L
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč na kov 350 x 25,4 Güde 40541
-27%
- Pro pily: okružní
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 350 mm
- Tloušťka kotouče: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na dřevo 150-6 Kreator KRT031002
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Snadno si poradí s tvrdým dřevem.Mají délku 150 mm a 6 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Sada pilových plátků NAREX SET SBN 5
-50%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
CL 120-GR Svěrka NAREX
-31%
- pro připevnění vodicích lišt k řezanému materiálu
Skladem - ihned k odběru
SC 53DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 53
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 40T Kreator KRT020407
-21%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Spojka NAREX CN-GR
- pro napojení vodicích lišt
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856652
-16%
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 160mm, 48T Kreator KRT020409
-8%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 150-24 Kreator KRT032001
-9%
- Tato sada obsahuje 2 ekologické pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 150 mm a 24 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru