Aku nářadí Ne-ma
PodkategorieTlakový spínač NEMA 400 V / 12 bar (1x1/4") 220401 Ne-ma
- Pracovní tlak: 2,5 - 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Rozměry (š × v × h): 90×130×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 400 V / 12 bar (4x1/4") 220404 Ne-ma
- Pracovní tlak: 2,5 - 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Rozměry (š × v × h): 90×130×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 230 V / 12 bar (4x1/4") 220204 Ne-ma
- Pracovní tlak: 4 – 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 230 V
- Rozměry (š × v × h): 90×125×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 230 V / 12 bar (1x1/4") 220201 Ne-ma
-7%
- Pracovní tlak: 4 – 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 230 V
- Rozměry (š × v × h): 80×125×50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita DJR187RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR186RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR186Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR187Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR105DZ Aku pila ocaska Li-ion CXT 12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR103DSAE Aku pila ocaska Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCS552RTJ Aku pila na kov Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 3.600 min-1
- Řezný výkon při 90°: 50,5 mm
- Pilový kotouč (O): 136 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9031 Pásový pilník 533x30mm,550W
-12%
- Kompletní sada hedicového navijáku s s 10 m hadicí a multifunkční stříkací pistolí.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS710Z Aku okružní pila Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 68.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS630Z Aku okružní pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 66 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9403J Pásová bruska 100x610mm,1200W,Makpac
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 100 mm |
| Délka pásu: | 620 mm |
| Max. rychlost pásu: | 500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9404J Pásová bruska 100x610mm,1010W ,Makpac
-12%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 100 mm |
| Délka pásu: | 610 mm |
| Max. rychlost pásu: | 440 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR241RTJ Aku kombinované kladivo Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Typ kladiva: | Kombinované |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DBO180RTJ Aku excentrická bruska Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 123 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DBO180Z Aku excentrická bruska Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 123 mm |
| Počet rychlostí: | 3 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF484RFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD111DZ Aku bezuhlíkový rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 135 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP484Z Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 54 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS680RTJ Aku bezuhlíková okružní pila Li-ion LXT 18V/5,0Ah ,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS680Z Aku bezuhlíková okružní pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 57 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485RTJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-20096 vrták průrazový SDS-Max 45x550mm = oldB-57635
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTWA260Z Aku rázový utahovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.800 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 3.400 min-1
- Max. utahovací moment: 260 Nm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS0816F Pokosová pila se světlem 216mm,1400W
-12%
- Příkon: 1.200 W
- Otáčky naprázdno: 5.000 min-1
- Řezný výkon při 90°: 65 x 305 mm
- Řezný výkon při 45°: 65 x 215 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás