Aku nářadí Ne-ma
PodkategorieTlakový spínač NEMA 400 V / 12 bar (1x1/4") 220401 Ne-ma
- Pracovní tlak: 2,5 - 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Rozměry (š × v × h): 90×130×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 400 V / 12 bar (4x1/4") 220404 Ne-ma
- Pracovní tlak: 2,5 - 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 400 V
- Rozměry (š × v × h): 90×130×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 230 V / 12 bar (4x1/4") 220204 Ne-ma
- Pracovní tlak: 4 – 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 230 V
- Rozměry (š × v × h): 90×125×58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Tlakový spínač NEMA 230 V / 12 bar (1x1/4") 220201 Ne-ma
-7%
- Pracovní tlak: 4 – 12 bar
- Max. spínací proud: 20 A
- Elektrické připojení: 230 V
- Rozměry (š × v × h): 80×125×50 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita GA9030RF01 Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2400W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2400 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9060R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5021C Úhlová bruska s elektronikou 125mm,1450W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1450 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA6040C01 Úhlová bruska 150mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 9000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5041C01 Úhlová bruska 125mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA5040C01 Úhlová bruska 125mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA4540C01 Úhlová bruska 115mm,SJS,elektronika,1400W
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | ANO |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PR00000031 tryska redukční 20x36x44mm pro HG5030K/HG6030K/HG6031VK/HG6531CK
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 2712 Stolní pila 315mm,2000W
-12%
- Příkon: 2.000 W
- Otáčky naprázdno: 2.950 min-1
- Řezný výkon při 90°: 85 mm
- Řezný výkon při 45°: 58 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC4041A Elektrická pila 400 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-68432 sada bitů a vrtáků 102 ks v plastovém kufru
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 5143R Ruční kotoučová pila 355mm,2200W
-12%
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 355 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 130 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 90 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 5103R Ruční kotoučová pila 270mm,2100W
-12%
| Příkon: | 2100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 270 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 100 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 73 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 5903R Ruční kotoučová pila 235mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 235 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 85 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 64 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7101 Ruční kotoučová pila 190mm,1400W
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 67 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS6101J Ruční kotoučová pila 165mm,1100W, Makpac
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 39.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351FCTJ Přímočará pila s regulací,předkyvem a světlem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4350CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4351CTJ Přímočará pila s regulací a předkyvem,720W, Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GD0811C Přímá bruska 6mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 7000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GD0801C Přímá bruska 6mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 29000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GD0800C Přímá bruska 6mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 28000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF458RF3J Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 3xaku 18V 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TL065DSAJ Aku úhlový rázový utahovák 3/8" Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás